П’ЯТЬ ХВИЛИН РІВНОВАГИ

Щоправда, попервах події на полі суперників розвивалися для донеччан несприятливо. На 17-й хвилині одна з атак «Легії» увінчалася успіхом. Відтак, на той момент рахунок двоматчевого двобою став нічийним.
Втім, протримався він недовго. Підопічні Мирчі Луческу досить швидко й ефектно повернули хід зустрічі у вигідне русло. За п’ять хвилин Чипріан Маріка зблизька замкнув простріл. Чим суттєво ускладнив завданням суперникам. Але це був тільки початок. Ще за п’ять хвилин Фернандиньо з пасу Тимощука зробив рахунок 2:1 на користь «Шахтаря». Відтак, завдання виходу до групового турніру гірники на 90 відсотків вирішили протягом перших півгодини варшавської зустрічі. Але це ще не все. На останній хвилині першого тайму Маріка забив третій гол «Шахтаря».
Тож «Легії» для загальної перемоги протягом другого тайму необхідно було забити аж чотири сухі голи. Вочевидь, це була команда не того рівня, аби вирішувати подібні завдання. Гірники впевнено довели матч до переможного завершення. Хоча й пропустили гол на останніх хвилинах.
Після матчу наставник «Легії» Даріуш Вдовчик бідкався з того приводу, що в донецькій команді значно кращі виконавці, ніж його підопічні. Головний тренер «Шахтаря» Мирча Луческу так підсумував звітну зустріч: «Нам було дуже непросто після першої гри в Донецьку. Стало очевидно, що «Легія» — команда, яка може створити нам певні проблеми. Вона любить грати в атакуваючий футбол. Тож для нас головним завданням було не давати полякам  тримати м’яч. Примусити їх виходити вперед, залишаючи свою половину поля. Це повинно було допомогти використовувати швидкість наших нападаючих Брадау і Маріки. Так і сталося. До то ж добрий вигляд мала наша середня лінії, в якій були активними Тимощук і Матузалем. Все це дозволило отримати перевагу, яка вилилася у голеві моменти, і в решті-решт в заслужену перемогу».
Тож тепер на «Шахтар» у груповому турнірі чекають сильні суперники. Втім, з іншого боку, до визнаних грандів їх також не віднесеш. Власне, група, куди потрапили гірники, видається чи не найкращим «лакмусовим папірцем» для визначення реальної сили донецького колективу.
Ліга чемпіонів. Третій кваліфікаційний раунд.