ПОНОМАРЬОВ ТЕПЕР ОБІЦЯЄ ЛЮБИТИ ДО ГРОБУ

Олександр Пономарьов остаточно загруз у безодні шлюбних уз. Минулої суботи співак обвінчався зі своєю 20-річною обраницею Вікторією Мартинюк, студенткою економічного факультету Київського Національного університету.

З дня їхнього знайомства минуло сім місяців. Незважаючи на православне віросповідання молодят, вінчання чомусь відбулося в римо-католицькому костьолі святого Олександра.
Наречений прибув на джипі-лімузині на 20 хвилин раніше призначеного. А от наречена не квапилася. Люди перешіптувалися — мовляв, чи не передумала!
Через 40 хвилин після призначеного часу до костьолу приїхав особистий лімузин Пономарьова з нареченою. На ній була шикарна сукня молочного кольору від Оксани Караванської, шлейф якого гордо несла дочка Олександра від першого шлюбу – Женя. Туфлі Вікторії були всіяні каменями, в руках маленький букет троянд.
Під звуки «Аве Марія» у супроводі тата Вікторія ввійшла до костьолу. Церемонія обіцянок любові до смерті тривала півгодини.
Тим часом подруга нареченої в храмі розкидала в чаші молочні пелюстки троянд. Щоб набрати їх у потрібній кількості, було куплено 12 букетів по 20 квіток у кожному.
Також привезли 20 білих голубів. Їх власник — приватний підприємець з Оболоні — зізнався, що його послуги дешевші, ніж такі самі у загсі. «Пара голубків у загсі коштує 50 гривень. У мене ж — 40», — сказав він. За підрахунками видання, тільки птахи коштували співаку  800 гривень.
Після вінчання Пономарьови поїхали до Михайлівського собору — погуляти. А ввечері їх чекали веселощі в ресторані «Київ».
Другий день святкування відбувся у національному стилі в ресторані «Калина червона». Новоспечене подружжя гуляло в українських костюмах. Щоправда, вишиванку для Сашка зробила не Вікторія, як колись обіцяла.
«Це тривала робота, я б не витримав стільки чекати», — поспішив виправдати дружину Пономарьов.