ДВІ КОНТРАТАКИ — І ТУРКИ ВІДПОЧИВАЮТЬ

Початок матчу-відповіді, як і першого поєдинку, виявився вдалим для «Динамо». Вони і в Стамбулі забили швидкий гол. Скориставшись провалом в обороні турків, які з перших хвилин посунули відіграватися, сам на сам з голкіпером господарів вийшов Максим Шацьких і відкрив рахунок. На післяматчевій прес-конференції наставник «Динамо» сказав, що була дана настанова забити швидкий гол і загалом діяти на контратаках, максимально уважно граючи в захисті.
Не у всіх компонентах тренерську настанову було виконано ідеально, проте щодо швидкого голу — на сто відсотків. Після такого початку гри господарі поля на деякий час знітися, дозволяючи киянам раз по раз створювати небезпеку біля своїх воріт. У ці хвилини втрачали можливість подвоїти рахунок Ротань, Гусєв, Шацьких… Словом, середина першого тайму перетворилася на розтринькування динамівцями голевих нагод.
Добре, що загальний рахунок двох зустрічей дозволяв таку «розкіш». Дещо змінилася ситуація на 37-й хвилині, коли Апіа дальнім ударом вразив ворота Шовковського. Після цього гола турки стали досить близькими, аби схилити на свій бік загальну перевагу двох зустрічей. Але знову наступили на ті ж граблі. Полізли вперед, пропустили контрвипад «Динамо». Знову на ударну позицію вивели Шацьких і після другого гола у його виконанні, фактично, питання  переможця за підсумком двох зустрічей було знято. Адже за рахунку 2:1 на користь «Динамо» господарям поля для виходу в груповий турнір Ліги необхідно було забити чотири сухі голи. Вони з цим завданням впоралися на чверть. Дальній удар Керіма на початку другого тайму встановив остаточний рахунок — 2:2. Надалі кияни успішно збивали атаки суперника і утримували прийнятний рахунок.
«Головних помилок ми припустилися у першому матчі, — підбив підсумок двоматчевого протистояння бразильський тренер «Фенебрахче»  Зіко. — Насамперед, ми не в достатній мірі передбачили вміння «Динамо» грати у швидкий контратакуючий футбол. Відігравати два м’ячі у матчі-відповіді — завдання не з легких, навіть зі слабким суперником. Ми повинні були приділити більше уваги контратакам «Динамо», але, як і в першій зустрічі, не змогли впоратися з цим завданням. Пропущений на перших хвилинах гол ускладнив і без того не просте становище. Після чого завдання виходу  до групового турніру стало надскладним… «Динамо» дуже гарна команда, укомплектована рядом прекрасних виконавців, у тім числі бразильців. Якщо команда й надалі демонструватиме дисциплінований футбол, то не здивуюся, якщо побачу «Динамо» у фіналі».
У груповому турнірі Ліги на «Динамо» чекають значно серйозніші суперники. Хіба що бухарестський «Стяуа» умовно можна прирівняти до «Фенербахче». Інша річ мадридський «Реал» та французький «Ліон». Перший визнаний гранд світового рівня, другий представник французького футболу — традиційно незручного для українських команд, у тім числі й київського «Динамо». Втім, коли наш лідер на підйомі, то йому до снаги здолати і незручних, і титулованих суперників.
Власне, осінні матчі й визначать спад чи ігрове піднесення переживатиме «Динамо» на той період. Календар групи «Е» складений таким чином, що киянам спідручніше випередити «Стяуа» та «Ліон» і спробувати поділити очки з «Реалом». Для продовження боротьби навесні наступного року потрібно посісти перше або друге місце в групі. Відтак, після реалізації завдання-мінімум — потрапляння в груповий турнір Ліги чемпіонів — перед «Динамо» постало нове-старе завдання виходу з групи, яке до цього було нездійсненним кілька сезонів поспіль.
Власне, про завдання вийти з групи Анатолій Дем’яненко сказав одразу після перемоги над «Фенербахче» ще до жеребкування складів груп Ліги чемпіонів. Коли ж вони стали відомі, Анатолій Васильович виловив з цього приводу такі міркування: «Нам випали цікаві суперники, з кожним з яких «Динамо» готове грати. Хоча б з тим же «Реалом», волею жереба з яким нам не раз доводилося змагатися — причому останніми роками не без успіху. Я вже поставив завдання на кінець року щодо виходу з групи Ліги чемпіонів. При цьому ми не скидаємо з рахунку чемпіонат та Кубок України, перемоги в яких нам також важливі... До труднощів нам не звикати. Є завдання, які будемо виконувати».