Георгій ЩОКІН: «УКРАЇНСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ У НИНІШНЬОМУ ПРОТИСТОЯННІ НЕМА, Є РЕАЛЬНА ЗАГРОЗА ДЕРЖАВНОМУ СУВЕРЕНІТЕТУ»

Політична ситуація в Україні щодня загострюється дедалі більше, що потребує від нас постійної, вдумливої уваги та прийняття відповідних рішень.

Нинішня криза влади зумовлена несформованістю національної єдності, яка призвела до обрання представників різних олігархічно-кланових структур до парламенту. Конфлікт інтересів спостерігається між «Нашою Україною» Порошенка — Безсмертного, БЮТом Коломойського — Тимошенко та «Партією регіонів» Ахметова — Януковича. Всі троє офіційних лідерів цих партій планували саме свою присутність на вищих державних посадах. Відверта зрада соціалістом Морозом попередніх домовленостей з юдо-лібералами Порошенка — Коломойського (за посаду спікера і, як кажуть, 300 мільйонів доларів) призвела до висунення лідера «регіоналів» на прем’єрську посаду. Президент Ющенко в цій складній і доленосній для України ситуації зайняв, як завжди, «страусину позицію», яка нагадує поведінку недоброї пам’яті Троцького на переговорах з німцями 1918 року: війну припиняю, але мир не підписую. В результаті, як відомо, вся Україна була окупована.
Майже те саме робить сьогодні президент, який не подає до парламенту кандидатуру прем’єра і не приймає рішення про розпуск парламенту. Обидва ці рішення є для президента катастрофічними: затверджуючи кандидатуру Януковича на посаду прем’єр-міністра, він втрачає остаточно довіру свого електорату і готується до запланованого імпічменту; розпускаючи парламент, він не може розраховувати на те, що цей парламент підкориться його рішенню. Навпаки, запланований на зиму імпічмент може бути оголошений ще восени. До того ж нинішньому президенту бракує реальної влади, достатньої для забезпечення законності виборів. Не останню роль у цій позаштатній ситуації відіграють і особисті риси президентського характеру.
Користуючись «страусиною політикою» діючого президента, головні опоненти в особі БЮТ та Партії регіонів дедалі загострюють політичну ситуацію, яка може призвести до штучного соціального збурення. До приміщень парламенту та уряду весь час підтягуються прихильники (часто оплачені) обох цих політичних сил. З боку регіонів та «бютівців» залучено багато молоді, яка зорганізована в різноманітні структури. Особливо показовою є так звана «Пора», яка очолюється В.Каськівим та П.Золотарьовим і яку пов’язують з єврейським олігархом І.Коломойським, фондом «Відродження» міжнародного афериста Дж.Сороса та іншими прихованими сіоністськими структурами як в Україні, так і за її межами. Наші аналітики висловлюють думку про те, що під брендом «Пори» приховується структура «Бейтару» — воєнізованого молодіжного руху сіоністів, головна мета якого полягає в підготовці вояків-диверсантів для ізраїльської армії. Прикметно, що пов’язаний з «Порою» Коломойський (як і скандально відомий Б.Березовський) є, за багатьма повідомленнями, багаторічним спонсором БЮТу, який його лідерка перетворила нині на потужний осередок єврейських олігархів.
І з того й з іншого боку нинішніх опонентів лунають патріотичні гасла, метою яких є чергове використання національно свідомих співгромадян у своїх вузьких кланових інтересах. Нині вже зрозуміло, що «Майдан-2» неможливий, можливий лише кривавий фарс, спровокований організованим у різноманітні структури чужинством, який має на меті повторення ситуації 1917 року, після якого був встановлений єврейсько-більшовицький режим. Очевидно, що суто українських інтересів у нинішньому протистоянні нема, але є реальна загроза державному суверенітету України. Оскільки різні сторони політико-олігархічного конфлікту можуть підтримати однаково просіоністські США і Росія. Не виключено, що певні домовленості стосовно майбутнього України були остаточно узгоджені Путіним та Бушем під час останнього саміту самозваної «вісімки» в Петербурзі.
В цих дуже складних умовах Українська Консервативна партія доводить до суспільства об’єктивну оцінку ситуації саме з точки зору українських інтересів. Ми не повинні разом з усіма українцями вкотре бути втягнутими в протистояння неукраїнських кланів. Водночас необхідно, починаючи з кожного містечка і села, готуватися до негативного розвитку подій, які певні чужинські сили намагатимуться перетворити на вогнище братовбивчої громадянської війни. Не допустити цього зловісного сценарію до втілення — наша головна мета. Тому гуртуймося, спостерігаймо, своєчасно інформуймо один одного і готуймося, за потреби, до рішучих сконсолідованих дій за єдину, соборну, Українську Україну.
Георгій ЩОКІН,
голова УКП