ВЛАДА ПЕРЕТВОРИЛАСЬ У ГАРАНТА БЕЗПЕКИ ПРИБУТКІВ ІНОЗЕМНОГО КАПІТАЛУ

Із заяви Української Консервативної партії з приводу загального погіршення життя українського народу

Всупереч численним і брехливим обіцянкам «всенародно новообраних» можновладців всіх блоків на будь-якому рівні, в країні спостерігається системна тенденція до падіння рівня життя простих людей у всіх сферах життя. Кожен день несе з собою нові загрози для Української нації. Цинічна влада чужинських окупантів України перетворилася в надійного гаранта захисту, безпеки, недоторканності, прибутків іноземного капіталу та його ставлеників за рахунок подальшого пограбування титульної нації, законослухняних і добросовісних робітників та селян, інтелігенції, військовослужбовців, пенсіонерів, інвалідів, дітей та інших незахищених верств населення. Суспільно-політична криза в державі поглиблюється і дедалі більше перетворюється на загрозу національній безпеці й власне існуванню суверенної України.
На тлі очевидного геноциду Українського народу в усіх сферах його життя, а інколи й безхребетної політики можновладців на вищих державних посадах, продовжується зухвала й цілеспрямована руйнація українського національного виробництва, розкрадання загальнонародної власності і головної її складової — найродючішої у світі землі.
За роки так званої Незалежності пройдисвіти при своїй, по суті незмінній владі під різними плакатами, різновекторними і взаємовиключними зовнішньо- та внутрішньополітичними й економічними вивісками дотримуються лише одного незмінного свого принципу: цілковитої зневаги до простого народу та ігнорування його інтересів, одвічної боротьби за наближення власної і завжди ненажерливої утроби до державного корита, до зібраної з цього народу данини у вигляді нескінченних податків. Доля України їх ніколи не цікавила.
Але й таке зухвале ставлення до підступно поневоленого народу їх вже не зупиняє, їм завжди мало. Саме вони після численних і системно організованих пограбувань нашої нації навіть за останні 16 років, майже повністю монополізувавши свої права на наші національні багатства, намагаються винайти нові форми обдурювання і пограбування пересічних громадян на державному і місцевих рівнях шляхом штучного підвищення цін на все, що тільки можна. Так, останнім часом ця безсоромна влада політиканів, демагогів і лицемірів, всупереч своїм же обіцянкам, вже підвищила ціни на продукти харчування, енергоносії, транспорт і комунальні послуги, фактично не забезпечивши жодними гарантіями і компенсаціями навіть незахищені верстви населення. Вдаючись до політичної тріскотні і пустопорожньої демагогії з постійними обіцянками «поліпшити життя людей», за рахунок цих самих людей вони вже відкрито декларують свої наміри щодо підвищення вартості залізничних квитків, інших послуг і товарів. А проте на тлі цього владного свавілля нам навіть не обіцяють адекватного реальному підвищенню рівня життя підвищення заробітної платні, пенсій та різноманітних компенсацій. Ця збанкрутіла влада, як правило, спочатку підвищує на все ціни, знецінює національну валюту, грабує у народу мільярди для латання чорних дір у ними ж пограбованому державному бюджеті, а через кілька місяців виплачує мізерні компенсації і надбавки до зарплат і пенсій, закладаючи фундамент для нових чорних дір на наступні роки, від яких не гарантована ця тимчасова і безглузда влада.
Не набагато у всіх цих «унікальних» винаходах сучасних можновладців, які так «щиро люблять» свій народ, відрізняється і влада столиці в особі покровителя різноманітних сектантів Леоніда Черновецького, який пообіцяв світовій єврейській громаді «поставити на місце» МАУП. Мер Києва взагалі пішов далі всіх і винайшов нову форму для замилювання очей киянам щодо його діяльності «на благо» киян і, мабуть, разом зі своїм оточенням, пройшовши через «детектор брехні» власного виготовлення, «удосконалив» ще одну форму наповнення міського бюджету за рахунок цих самих киян. Тепер, замість удосконалення дорожної схеми столиці, у цих місцевих дилетантів від влади — новітніх «винахідників», як влучно зазначають окремі ЗМІ, «автомобілісти заплатять за все». За паркування в Києві з них планується безсоромно стягувати «по-новому» значно більше за принципом: все для киян, але виключно — на шкоду і за їх рахунок. Цей градоначальник вже у півтора рази підвищив ціни на оренду комунального майна міста. Замість створення належних умов безпосередньо українському національному виробнику для реалізації на ринках продуктів харчування з метою зниження на них цін, він розпочав їх переслідування з намірами чергового пограбування шляхом вилучення товару подібно до голодоморів 1930-х років. Цим він довів факт своєї цілеспрямованої діяльності виключно на користь торговельних посередників відомого національного походження, які вже за підтримки корумпованого чиновництва монополізували весь продовольчий ринок столиці. Так «реформатори ринкових реформ» знищують навіть поняття про ринок, а останній перетворюють на суцільний тіньовий базар у середовищі виключно єврейських кланів та їх племінних торгашів. Для яскравішої картини сучасного українського ринку залишилось лише на кожному з них в Україні побудувати синагогу. Тому не дивно, що з приходом нового мера «єврорівня» з «євремисленням», який, мабуть, вже ототожнює себе з князем другого Єрусалима, історична арка Дружби Народів у Києві якось непомітно перетворилась на місця найбільших у Європі сіоністських збіговисьок під керівництвом посла Ізраїлю і під ізраїльськими прапорами для підтримки агресивної політики Ізраїлю на Близькому Сході. Саме таким чином, починаючи зі столиці, Україна підступно і непомітно втягується в безглуздий конфлікт на Близькому Сході, чим перетворюється на черговий об’єкт терористичних нападів. Навіть у цьому українська влада намагається перетворити український народ в заручника Ізраїлю. Як повідомили ЗМІ, в центрі Києва 24 липня 2006 року «єврейська громада зібрала мітинг на підтримку Ізраїлю у воєнному конфлікті на Близькому Сході, який став найбільшим серед аналогічних у всій Європі». Враховуючи сучасний стан окупації України та логіку подальшого розгортання політичних подій, можна вважати, що позицію Української нації в Європі і світі невдовзі вже представлятимуть виключно євреї на чолі з послом Ізраїлю.
Не випадково, за останніми даними компетентних структур ООН, станом на 2015 рік в Україні має залишитись 17 мільйонів населення. Із цього можна зробити абсолютно обґрунтований висновок — окупаційною владою в Україні реалізується стратегічна програма масового, але прихованого геноциду етнічних українців із запланованим скороченням їх кількості по кілька мільйонів за рік.
Щоразу вони це роблять з найвитонченішою підступністю після демонстрації чергових політичних спектаклів з «виборчих баталій», створення парламентських коаліцій, затвердження складу уряду, розподілу міністерств, парламентських комітетів, паливно-енергетичних «криз», майже неприхованого розподілу сфер свого впливу на теренах не тільки України, перерозподілу стратегічних підприємств тощо, їх міжкланові олігархічні торги виходять вже далеко за межі України і Росії, оскільки їх реальні господарі перебувають в Ізраїлі та у повністю просіоністських США — цих відомих носіях світової «демократії», які вже наочно і яскраво продемонстрували всьому цивілізованому Світу свої «миротворчі і творчі» здібності на Близькому Сході та в інших зруйнованих державах включно з Югославією. Вся їхня злочинна по суті діяльність відбувається за рахунок щораз більших страждань також і Українського народу.
У цій складній ситуації Президія Національної Ради Української Консервативної партії рішуче заявляє свій протест проти будь-яких дій і намірів державних і місцевих керівників щодо подальшого ігнорування інтересів, цинічного обману та пограбування народу України.
Наша партія і надалі стоятиме на сторожі життєвих інтересів титульної нації, Українського народу і своєчасно викриватиме підступність і лицемірство існуючого в Україні режиму.
Звертаємося до всіх істинних українських національно-патріотичних сил об’єднатись у спільній боротьбі проти чужинських окупантів і стати монолітною силою в лавах єдиного Фронту національно-патріотичних сил задля розбудови Української України.