КОЛИ НЕПОКОЇТЬ ШЛУНОК

При шлунково-кишкових захворюваннях настоянку листя м’яти (1:20 або 1:3) вживають по одній столовій ложці 3-4 рази на день. Відвар із м’яти, який вживають по одній склянці вранці та ввечері, сприяє травленню і надає обличчю здорового, бадьорого вигляду.
Всі частини лаврового дерева — гарний дезинфікуючий засіб. При нетравленні шлунку треба випити 4-5 крапель соку лавра, запивши його водою. Так само лікують болі у вухах і глухоту, а також знімають плями з обличчя.
При порушеннях в діяльності шлунково-кишкового тракту, печінки готують відвар із 2 столових ложок подрібнених коренів ірису, заливають однією склянкою окропу, прокип’ячують 2 хвилини і настоюють в теплі 20 хвилин. Потім проціджують і додають чайну ложку меду. Вживають по 0,5 склянки в інтервалах між іжею.
При шлунково-кишкових захворюваннях вживають березовий гриб (чагу), який поліпшує самопочуття навіть при злоякісних утвореннях будь-якої локалізації. Обмити і натерти на тертушці свіжий гриб (чагу), а сушений гриб до того, як натерти, замочити на 4 години в холодній прокип’яченій воді. На одну частину тертого гриба взяти 5 частин прокип’яченої води, підігріти до 50°С і настояти дві доби, після чого процідити і віджати залишок в настоянку. Вживати по три склянки на добу за декілька прийомів щоразу за 30 хвилин до їжі. Настоянку можна зберігати не більше чотирьох діб в холодному місці.
Накопичення в організмі загниваючих бактерій і шлаків призводить до найрізноманітніших недуг, зокрема до інфекційних захворювань і навіть до збоїв у роботі центральної нервової системи (наприклад, епілепсії). При відновленні нормальної роботи шлунково-кишкового тракту зникають хвороби, які не мали, здавалось, жодного стосунку до травлення.