«ДИНАМО» ВИЗНАЧИЛО РІВЕНЬ «МЕТАЛУРГСА»

Коли цей номер газети побачить світ, буде вже відомий рахунок повторної зустрічі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між київським «Динамо» та латвійським «Металургсом».

Власне, вже перша зустрічі цих команд у Лієпаї визначила загальний підсумок двораундового поєдинку. Розгром, 4:1 вичинений підопічними Анатолія Дем’яненка практично не залишив молодим суперникам шансів на загальну перемогу.
Після зустрічі наставник «Металургса» Беньямінас Зелькявічус так прокоментував події на полі:
— Наша команда ніколи в історії не грала з таким суперником, тому спочатку не пристосувалися і легко піддалися на випади. Великими силами йшли вперед, відкривали коридори для атак, помилялися тактично. Кияни цим скористалися, створюючи момент за моментом. З «Динамо» не можна грати у відкритий футбол. Також вплинула відсутність у складі нашої команди чотирьох провідних гравців. В другому таймі віддали ініціативу, побудували гру на контратаках. Дозволяли динамівським захисникам обробляти м’яч. Гра стала більш змістовною, з’явилися комбінації, гарні моменти. Поки з «Динамо» нам складно змагатися. На тлі українців ми могли визначити наш реальний рівень, дізнатися ціну гравцям. Цей матч став гарною школою для підопічних. Виходячи зі статусу команд, результат вважаю закономірним.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ.
ДРУГИЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РАУНД.
ПЕРШИЙ МАТЧ
«Металургс» (Лієпая, Латвія) — «Динамо» (Київ, Україна) — 1:4
Голи: Калонас (87) — Рінкон (20), Шацьких (29), Верпаковскіс (32), Гавранчіч (82). 
«Динамо»: Шовковський, Ребров (Ротань, 66), Корреа (Белькевич, 60), Рінкон (Чернат, 76), Шацьких, Михалик, Гусєв, Верпаковскіс, Каддурі, Гавранчич, Юссуф.