РАБИНОВИЧ ЗАПЛАТИТЬ ЗА НАКЛЕПИ

Судове протистояння між злочинним медіамагнатом Вадимом Рабиновичем та Міжрегіональною Академією управління персоналом досягло свого закономірного вирішення.

 Арешт особистого майна власника Видавничого дому «СN Столичні новини» — Вадима Рабиновича, а також головного редактора тижневика «СN Столичні новини» Володимира Кацмана — ось результат кількарічних судових процесів між МАУП та Видавничим домом «СN Столичні новини».
Загалом з 2003 року Вадим Рабинович за позовом МАУП та її президента Георгія Щокіна програв понад 10 судових справ у судах різних інстанцій. На відшкодування моральних збитків щодо заплямованої честі, гідності та ділової репутації нині цей сумнівний бізнесмен разом з своїм «діловим» партнером Володимиром Кацманом винен Академії та персонально Георгію Щокіну кругленьку суму, що вже суттєво похитнуло фінансове підґрунтя Видавничого дому «СN Столичні новини».
Так, тільки за останньою ухвалою Печерського районного суду м. Києва — від 26 квітня 2006 року — за позовом Міжрегіональної Академії управління персоналом, Георгія Щокіна до ДП «СN Столичні новини» Видавничий дім зобов’язаний виплатити компенсацію у розмірі 75000 гривень на користь Академії та Георгія Щокіна.
Окрім всього, Вадим Рабинович повинен вибачитися за брутальні висловлювання на адресу Георгія Щокіна, які звинувачують його в ксенофобії, людиноненависництві та антисемітизмі, та спростувати неправдиву інформацію, надруковану в ЗМІ, що належать Вадиму Рабиновичу.
Для примусового стягнення коштів, які Рабинович завинив МАУП, на рахунки ДП, а також на особисте майно В. Рабиновича та В. Кацмана накладено арешт. Міжрегіональна Академія управління персоналом має намір судитися за свою честь до повного банкрутства Рабиновича.
Прес-служба МАУП