ІЗРАЇЛЬ ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІЙНИ З ІРАНОМ І СИРІЄЮ

Про це пише британська газета The Sunday Times з посиланням на власні джерела в уряді і військових відомствах Ізраїлю.

Як стверджують джерела, Ізраїль серйозно переглянув стратегію захисту держави. Військові прийшли до висновку, що Армія оборони Ізраїлю повинна приділяти набагато більше уваги погрозам двох «близькосхідних спонсорів тероризму», ніж загрозі з боку палестинських бойовиків у секторі Газа і на західному березі Йордану. Нагадаємо, що ЦАХАЛ вже не раз звинувачував Іран і Сирію у фінансуванні і озброєнні «Хезбалли» та палестинських угруповань.
Крім того, міністерство оборони Ізраїлю вважає, що розвиток іранської ядерної програми досяг незворотної стадії. «У минулому ми готувалися до окремих бомбардувань ядерних об`єктів Ірану. Проте зараз, особливо після війни з Ліваном, очевидно, що нам слід готуватися до повномасштабної війни з Іраном до якої як союзник буде залучена і Сирія», — заявило виданню джерело у військовому відомстві Ізраїлю.
Чиновник також нагадав про угоду у військовій співпраці, яку уклали Іран і Сирія 15 червня нинішнього року.
В ізраїльській армії вже створено новий піхотний спецпідрозділ під назвою «Кфір» — найчисельніший в ЦАХАЛ. «Кфір» може протистояти загонам сирійських командос, які вважаються потужнішими, ніж підрозділи «Хезбалли», — заявило джерело у військовому відомстві Ізраїлю.