НАРКОДИЛЕРИ В ПОГОНАХ

Співробітники відділів із боротьби з незаконним обігом наркотиків і боротьби з організованою злочинністю Керченського міського управління міліції (Крим) 1 вересня затримали трьох співробітників Ленінського райвідділу міліції (Крим) за підозрою в збуті наркотиків.

Про це йдеться в повідомленні центру громадських зв’язків головного управління МВС у Криму. Зокрема зазначено, що двоє із затриманих є працівниками відділу з боротьби з незаконним обігом наркотиків Ленінського райвідділу, ще один – старший дільничний інспектор міліції.
Як поінформував начальник Кримського управління з боротьби з незаконним обігом наркотиків Олександр Пушкарьов, 1 вересня співробітники відділів із боротьби з незаконним обігом наркотиків і боротьби з організованою злочинністю Керченського міськуправління міліції затримали раніше засудженого 35-річного мешканця одного із сіл Ленінського району. В затриманого вилучили 228 опіумних чеків і 133 полімерні пакети із залишками опіумних чеків. Під час допиту затриманий розповів про те, що наркотики йому завозять працівники Ленінського райвідділу міліції.