№ 35 (83) / 5-11 жовтня 2006

ВЛАДА І МИ

ПЕРЕРОЗПОДІЛ РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ПІД ВИГЛЯДОМ БОРОТЬБИ ЗА ЯКІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ

З ініціативи Міжрегіональної Академії управління персоналом в УНІАН відбулась прес-конференція на тему «Боротьба за якість української освіти чи перерозподіл ринку освітніх послуг?»

НАВІЩО ЗАГАЛЬНУ ТРАГЕДІЮ БАБИНОГО ЯРУ ПЕРЕТВОРЮВАТИ ЛИШЕ НА ЄВРЕЙСЬКУ?

26-27 вересня нинішнього року відбувся, як відомо, Міжнародний форум «Життя народу моєму»(?), головним організатором якого була «всесвітня рада з голокосту», створена лише 2005 року в Польщі.

ПОСТАТІ

«ВІТРАМИ Й СОНЦЕМ БОГ МІЙ ШЛЯХ НАМІТИВ»

Так склалося упродовж багатьох років, що Бабин Яр світове єврейство ототожнює тільки зі своїми одноплемінниками, жертвами нацизму. А те, що там загинуло понад 70 тисяч слов’ян, циганів, замовчується. Про українські жертви нагадує в цій трагічній місцині символічний хрест, тут загинули українські патріоти. Серед них — талановита поетеса, член ОУН Олена Теліга.

ВЛАДА І МИ

ОНОПЕНКО ОЧОЛИВ ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

Пленум Верховного Суду обрав головою Верховного Суду України Василя Онопенка, який висунув свою кандидатуру самостійно. На пост голови ВС також претендував виконуючий обов’язки голови Верховного Cуду Петро Пилипчук.

ПОКЛАДІТЬ КРАЙ ВТРУЧАННЯМ НІКОЛАЄНКА У ДІЯЛЬНІСТЬ МАУП
НИЩАТЬ ПРИВАТНУ ОСВІТУ
ТИМОШЕНКО ОБІЦЯЄ МОРОЗУ ЗАБЛОКУВАТИ ЙОГО ДІЯЛЬНІСТЬ

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко обіцяє, що її блок може почати перешкоджати діяльності Олександра Мороза як спікера.

ЗА ДИМОВОЮ ЗАВІСОЮ ЗАКОНОДАВСТВА

З 1 липня цього року в Україні діє закон про заборону куріння в місцях громадського користування. Як відомо, всякий закон має силу обов’язкового його виконання всіма громадянами країни, а також вимагає забезпечення механізму його дії та контролю за дотриманням виконання.

КИЇВ ЗАПОЛОНИВ МОСАД?

Подібних заходів безпеки в Києві не було, мабуть, з часу візитів до української столиці Путіна та Папи Римського.

НАД ПОЛЕГЛИМИ УКРАЇНЦЯМИ САГРИНІ ЗВЕДУТЬ ПАМ’ЯТНИЙ ХРЕСТ

Спорудити пам’ятний хрест у польському селі Сагринь на знак вшанування полеглих під час міжетнічної війни українців — таке спільне рішення ухвалили керівники Волинської області України та Люблінського воєводства Польщі.

КУЛЬТУРА

Михайло ІЛЛЄНКО: «КОЛИ ПОКАЗУЮТЬ ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОГО КІНО, ШВАРЦЕНЕГЕР У ХОЛОДОЧКУ ВІДПОЧИВАЄ»

Попри жорсткий тиск з боку конкурентів та (як не дивно) української влади, вітчизняне кіно живе, а молоді режисери здобувають міжнародні нагороди. Про парадокси культурної політики лише для І-Репортера розповів Михайло ІЛЛЄНКО.

БЕЗ ЗДОРОВОГО КОРІННЯ ГИНЕ ВСЕ ЖИВЕ!

Роздуми з приводу сучасного українського державотворення і націєтворення

БРУД
З КИМ ПОВ’ЯЗАТИ СВОЮ ДОЛЮ

Восени наш народ завжди святкував весілля. Чудова то подія, нічого не скажеш. Саме з весілля для когось починається щаслива пора сімейного життя, для когось, навпаки, починається страшне випробування зі сварками, взаємними образами, бо подружня пара виявилася не зовсім підходящою або зовсім не підходящою.

ТАЄМНИЦЯ КОСТЯ СТЕПАНКОВА

«Все життя я брехав, брехав, щоб вижити. Правду про свою родину я нікому сказати не міг, не знала Ада, не знали діти… я їм брехав» – писав народний артист СРСР Кость Степанков.

ЛЮДИ І ВЧИНКИ

ВІН СІВ НА ВИНИЩУВАЧ І ВТІК З СРСР

У вересні 1976 року на східному кордоні СРСР відбулася безпрецедентна надзвичайна подія. З аеродрому «Соколовка» 530-го винищувально-авіаційного полку (за 190 кілометрів від Владивостока) пропав літак з пілотом, який пізніше з’явився на острові Хокайдо в Японії. Надбанням потенційних ворогів СРСР у «холодній війні» став винищувач МІГ-25 зі всією «начинкою».Однополчанин втікача, який 30 років тому перегнав новітній МІГ-25 до Японії, вперше розповідає про те, що відбувалося в авіаполку після зникнення перебіжчика.

ЛИСТИ

«ДЕКОМУ У МАЛИНІ НЕ ХОЧЕТЬСЯ, ЩОБ ВАШУ ГАЗЕТУ ЧИТАЛИ»

Добрий день Вам, шановна редакціє газети «Української газети плюс». Звертається до Вас передплатник газети з дворічним стажем. Газета мені подобається, читаю її з задоволенням. Я пенсіонер, мені вже виповнилось 78 років, живу в селі Леніне, Радомишльського району на Житомирщині.

КОЗАЦЬКА ОСВІТА ПІД ЗАГРОЗОЮ

Звернення представників Всеукраїнського громадського об’єднання «Всеукраїнське козацьке військо»

СПОРТ

«ВІДМИВАННЯ РЕПУТАЦІЇ» У ДОНЕЦЬКУ

Після розгрому в першому турі групового турніру Ліги чемпіонів у Римі від місцевої «Роми» донецькому «Шахтарю» необхідно було «відмивати репутацію» у домашній зустрічі з грецьким «Олімпіакосом».

ПЕРШИЙ ТРОФЕЙ ПІСЛЯ 13-РІЧНОЇ ПЕРЕРВИ

Українська тенісистка Олена Бондаренко виграла престижний одиночний турнір WTA, що відбувся у Люксембургу. Це перший такого рівня престижний трофей у кар’єрі тенісистки.

КОНСУЛЬТАЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦІЇ
ЗАГРОЗА ПТАШИНОГО ГРИПУ НЕ МИНУЛА

Настала осінь, і багато українських селян з тривогою позирають на небо. Ні, вони не чекають дощу, вологи в ґрунті цього року достатньо, а молять Бога, щоб великі косяки диких водоплавних птахів (лебедів, гусей, качок), які летять з північних країн на південь, обминали їхні місця, не сідали відпочивати біля озер, річок і ставків, створюючи ризик зараження вірусом пташиного грипу свійської птиці.

ХТОСЬ ОСІННІМИ ЯГОДАМИ МИЛУЄТЬСЯ, А ХТОСЬ ЛІКУЄТЬСЯ

Про цілющу силу горобини, глоду, бузини, конвалії

МОЗАЇКА

На українських грошах – масонські символи

В Україні введено нову купюру вартістю 500 гривень. Уважні громадяни помітили, що на купюрі зображений один з найважливіших масонських символів – той самий, що і на доларових банкнотах.

НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ ЗНАЙДЕНО ЛЮДИНУ БРОНЗОВОГО ВІКУ

У Козівському районі Тернопільської області знайшли поховання людини, якій чотири тисячі років. Як стверджують в Тернопільській обласній інспекції охорони пам’яток історії і культури, це перша в Західній Україні знахідка поховання людини періоду бронзового віку за останні сто років.

ЦІХИ ТИЖНЯ

ЦІХИ ТИЖНЯ