«ДЕКОМУ У МАЛИНІ НЕ ХОЧЕТЬСЯ, ЩОБ ВАШУ ГАЗЕТУ ЧИТАЛИ»

Добрий день Вам, шановна редакціє газети «Української газети плюс». Звертається до Вас передплатник газети з дворічним стажем. Газета мені подобається, читаю її з задоволенням. Я пенсіонер, мені вже виповнилось 78 років, живу в селі Леніне, Радомишльського району на Житомирщині.

Газету передплачую раз на квартал. В цьому році теж дав поштарці гроші, щоб вона продовжила мені передплату на наступні місяці, і вона принесла квитанцію на липень, серпень, вересень 2006 року. У серпні мені доставили за місяць лише один примірник газети за №26 (3-9 серпня). 
У вересні я отримав два номери газети – № 31 і № 32. Наступного номера знову не було.
Неодноразово звертався на пошту з проханням переоформити передплату з липня на 10-й місяць (жовтень) або повернути гроші, повідомляв, що газета не надходить. Але реакції ніякої.  Мабуть, декому у Малині дуже не хочеться, щоб Вашу газету читали і передплачували. Вийшло так, що за два місяці я одержав лише одну газету, яка коштувала для мене 5 гривень 86 копійок, що для мене як пенсіонера великі гроші. Я знаю людей у селі, які теж хотіли б читати Вашу газету, але коли дізнались, як її доставляють, відмовились її передплачувати. Мабуть, і мені доведеться в наступному році зробити так само. А жаль. Прошу Вас через газету повідомити, чи скрізь так доставляють Вашу газету. 

З повагою
пенсіонер Сергієнко Микола Іванович
село Леніне Радомишльський району
Житомирської області

Від редакції. Листа Миколи Івановича Сергієнка та копії квитанцій про перепдплату «Української газети плюс» ми переадресовуємо генеральному директору «Укрпошти» Кравцю Ігорю Васильовичу з проханням з’ясувати обставини доставки нашої газети.