ПОКЛАДІТЬ КРАЙ ВТРУЧАННЯМ НІКОЛАЄНКА У ДІЯЛЬНІСТЬ МАУП


Прем’єр-міністру
України
пану Януковичу В.Ф.

Вельмишановний пане Прем’єр-міністре!
Від імені міжнародної громадської організації «Міжнародна Кадрова Академія» (МКА, штаб-квартира у Києві) засвідчуємо Вам свою повагу та маємо честь поінформувати про наступне.
Наша організація існує з 1996 року і на сьогоднішній день об’єднує близько двох тисяч колективних і індивідуальних членів з багатьох країн світу. Серед них – високопосадовці з багатьох країн світу, дипломати і парламентарі, відомі громадські і політичні діячі, представники національної еліти – науковці, організатори освіти, бізнесмени.
Відповідно до Статуту МКА, одним з напрямків її діяльності, поряд з розробкою ефективних форм і методів освіти, підвищенням освітнього рівня нації, є також і захист академічних і професійних інтересів своїх членів.
У зв’язку з цим Президія Міжнародної Кадрової Академії, її членські організації та патріотично налаштована українська інтелігенція глибоко стурбовані ситуацією, що склалась навколо найбільшого в Україні вищого навчального закладу — Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП), яка є одночасно і найбільшим колективним членом МКА.
Мова йде про те, що Міністерство освіти і науки України впродовж двох останніх років, застосовуючи переважно протиправні засоби, значна частина яких визнана незаконними у судових інстанціях різних рівнів, здійснює цілеспрямоване знищення МАУП. Зокрема, не припиняють чинити перешкоди процесу ліцензування і акредитації та чисельні упереджені перевірки господарської, навчальної діяльності всіх без винятку підрозділів Академії, особливо відокремлених структур МАУП, безпідставне затягування з видачею документів про освіту тощо. Лише протягом останнього місяця МАУП перевіряли три спеціальні комісії, які так і не спромоглись дати об’єктивні і обґрунтовані висновки стосовно правомірності видачі дипломів 4,5 тисячі фахівців, відкладаючи вирішення цього питання на невизначений термін, а разом з ним позбавляючи студентів права на вибір навчального закладу і свого майбутнього. Організована міністром Ніколаєнком кампанія з дискредитації МАУП не припиняється й дотепер, практично щодня ним призначаються все нові й нові перевірки діяльності Академії.
МОН України і її чільник стали виконавцями замовлення певних кіл із конкурентного МАУП середовища, безпідставно звинувачуючи Академію в антисемітизмі, расизмі та ксенофобії, що також спростовано науковою громадськістю та відповідними судовими рішеннями.
І це відбувається на тлі виявлених фактів грубих порушень чинного законодавства з боку МОН та його керівництва у використанні коштів держбюджету на загальну суму понад 570 млн. грн. Не є також секретом, що за Ніколаєнка МОН здобуло «слави» осередку хабарництва, корупції, некомпетентності керівництва, що ведуть до руйнації української освіти і науки.
У своїх численних інтерв’ю пан Ніколаєнко постійно вихваляється, що найвищим своїм досягненням на посаді міністра освіти і науки України він вважає значне скорочення національних ВНЗ і доведення їх кількості до 120, у той час як світова тенденція свідчить про протилежне. Адже освіти ніколи не може бути достатньо!
Виходячи з викладеного, а також беручи до уваги загрозливий і довготривалий характер, що має конфлікт між МАУП і МОН України, Президія Міжнародної Кадрової Академії від імені своїх колективних та індивідуальних членів, звертається до Вас з настійливим проханням втрутитися у ситуацію, що склалася, і покласти край протизаконним втручанням МОН України і особисто міністра Ніколаєнка у діяльність Міжрегіональної Академії управління персоналом аж до його звільнення зі своєї посади, та надати можливість МАУП виконувати свої прямі обов’язки як учбового закладу готувати висококваліфікованих спеціалістів, справжніх патріотів України.

За дорученням Президії Міжнародної Кадрової Академії
Генеральний директор МКА В.В.ЄЩЕНКО