ПЕРШИЙ ТРОФЕЙ ПІСЛЯ 13-РІЧНОЇ ПЕРЕРВИ

Українська тенісистка Олена Бондаренко виграла престижний одиночний турнір WTA, що відбувся у Люксембургу. Це перший такого рівня престижний трофей у кар’єрі тенісистки.

Раніше подібні перемоги українські тенісисти здобували лише до 1997 року. А серед наших жінок одиночний титул востаннє здобувала Наталія Медведєва далекого 1993 року. На щойно завершеному турнірі Олена Бондаренко, окрім престижного трофею, заробила чималий гонорар – 95 тисяч доларів.
У першому раунді люксембургського турніру Олена у двох сетах перемогла француженку Марі Пірс, що посідає 18 місце у світовому рейтингу тенісисток. Потім у трьох сетах здолала опір словенки Катерини Среботник – 25-ї у світовій класифікації. У  чвертьфіналі Бондаренко знову знадобилося три сети, аби перемогти француженку Наталі Деші – 36-ту «ракетку» світу. У півфіналі в трьох партіях українка здолала досвідчену чеську тенісистку Квету Пешке (73-я «ракетка»).
Найсильніша суперниця чекала на Олену Бондаренко у фіналі – 14-та у світовому рейтингу італійка Франческа Скьявоне, яку українка блискуче перемогла у двох партіях – 6:3 та 6:2. Відтак Бондаренко здобула  історичну перемога для всього українського тенісу.
Тепер Олена посідає 33 місце у світовому рейтингу. До цього найвищим результатом була 23-та позиція Наталії Медведєвої.