На українських грошах – масонські символи

В Україні введено нову купюру вартістю 500 гривень. Уважні громадяни помітили, що на купюрі зображений один з найважливіших масонських символів – той самий, що і на доларових банкнотах.

За словами голови НБУ Володимира Стельмаха, необхідність випуску  банкноти номіналом 500 гривень обумовлена збільшенням за останні декілька років зарплат і пенсій.
«З 2001 року доходи і заробітна плата населення зросли у 2,3 раза, пенсії – у 3,7 раза, – сказав Стельмах. Він також відзначив, що виготовлення банкнот крупного номіналу дозволить зменшити витрати на виготовлення банкнот загалом.
На лицьовій стороні банкноти зображений портрет українського філософа Григорія Сковороди. А на зворотній стороні купюри на зображення будівлі Києво-могилянської Академії «напливає» так зване «усевидяще око» або «промениста дельта» – око, вміщене в центрі трикутника. В символіці всесвітнього масонства це зображення означає владну «вершину» – трикутне око «Великого Архітектора Всесвіту». Таке саме «всевидяще око» зображене на зворотній стороні однодоларової купюри США.
Дивно, чому Нацбанк України не помістив на банкноті 500 гривень напис Novus Ordo Seclorum, тобто «Новий порядок на століття», як це зробили американці? І, взагалі, на що натякнув нам всім НБУ? На те, що Києво-могилянська академія є масонським навчальним  закладом, чи що економіка України вже повністю перебуває під контролем масонів?