№ 12 (60) / 30 березня - 5 квітня 2006

ДРУГИЙ ШАНС ПОМАРАНЧЕВИХ

Півроку жорстких політичних баталій, в тому числі й між колишніми та майбутніми союзниками, які стали причиною реанімації загрози реваншу Януковича, призвели лише до того, що повернули ситуацію назад, до стану вересня 2005 року.

Георгій ЩОКІН: «ВИБОРИ ВИГРАЛИ ЮДО-ЛІБЕРАЛИ»

Люди і вчинки

МРІЙНИК З ОДЕСИ

Майже шістдесят років життя віддав Валентин Глушко ракетам і космосу. Все, що зроблено ним у різні роки, стало віхами в історії техніки. Основоположник вітчизняного ракетного двигунобудування, конструктор перших у світі електротермічних ракетних двигунів, зокрема РД-100, РД-103, РД-107, РД-108, РД-214, РД-253, РД-301 для ракет- носіїв «Восток», «Космос», «Протон».

Люди і вчинки

ТАБІРНИЙ ГОЛОДОМОР

Соціум

НАДІЇ НА СТРАХОВУ МЕДИЦИНУ

Рік тому, коли у Верховній Раді обговорювався законопроект про медичне страхування, фактично розглядалися дві концепції такого страхування. Перша концепція спиралася на створення одного національного фонду соціального обов’язкового медичного страхування. Друга — передбачала залучення приватних страхових компаній.

Соціум

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Листи

«НОВА МУЗИКА В УКРАЇНІ»

Київ є учасником конкурсу на звання культурної столиці Європи 2010 року. Щоби це сталося, потрібно, звісно, докласти чимало зусиль не тільки київській владі, а й українським митцям.

Листи

СКАРБИ РИЖАНІВСЬКОГО КУРГАНУ

Листи

БІЛИЙ ПТАХ ІЗ ЧОРНОЮ ОЗНАКОЮ

Зазвичай лелеки прилітають в Україну з 19 березня по 7 квітня. Та цьогоріч через похолодання вони трохи припізнюються. Їхнього прильоту українці чекають із нетерпінням, бо лелеки — птахи особливі. На Поділлі цих красенів називають чорногузами, на Волині — боцюнами, на Слобожанщині — гайстрами.

Листи

УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО КАНАДИ

Багатьом українцям Канади притаманне прагнення зберегти свою національну самобутність, передати її наступним поколінням. Тому в Канаді діють українські школи, мистецькі гуртки, наукові й культурологічні заклади, різні організації.

Листи

Лєна СТЕПАНЮК — ЖЕРТВА МІНІСТЕРСЬКОЇ БЮРОКРАТІЇ

У 46 числі «Української газети плюс» за 15 грудня 2005 року у статті «На навчання не пустили» наша газета розповідала про те, як Лєну Степанюк із села Полапи Любомльського району Волинської області, яка була зарахована на денне навчання у Національну академію державної податкової служби України, не допустили до занять.

Листи

«ЧТОБЫ НАС НЕ ПРИНЯЛИ ЗА КАКИХ-ТО ХОХЛОВ»

Цьогорічним лауреатом Шевченківської премії став художній керівник та диригент, народний артист України Валерій Матюхін.

Листи

ВЧЕНІ БЛАГОСЛОВИЛИ ПЛАГІАТ

Наука — це відкриття. От узявся молодий дослідник Андрій Хомутенко відкрити суспільству невідоме про Бориса Грінченка. Подав рукопис статті до журналу «Народна творчість та етнографія», що виходить в Інституті мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського Національної академії наук України.

Право

СХЕМИ ДОБРОДІЙНОСТІ ЧЕРНОВЕЦЬКОГО. СЕКТА «ПРАВЕКС»

Сунканмі Сандей Аделаджа приїхав в Україну в 1993 році. Через три роки він познайомився з банкіром Л. Черновецьким. Вдале знайомство з мільйонером дозволило мігрантові з Нігерії розкрутити успішний бізнес-проект під назвою «Посольство боже». Сьогодні ця структура, що за своєю суттю не має нічого спільного з релігією, приносить творцям величезні прибутки.

Фотофакти

У ЯНУКОВИЧА-МОЛОДШОГО МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН ЗА СІМ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

26 січня Віктор Янукович-молодший відвідав донецьку обласну конференцію Союзу молодих регіонів України (СМРУ).

Астрополітика

ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП БОРОТЬБИ УКРАЇНИ ЗА ВОЛЮ

«Незбагненна реальність, у якій сьогодні живемо». Так один з дописувачів «Української газети плюс» відгукнувся про закрути і чорториї нинішньої української політики. Але «незбагненною» вона виглядає лише у своїх зовнішніх проявах. Коли ж під позірно випадкову мішанину волюнтаристських примх владущих політкерманичів підкласти надлюдські закономірності, які рухають світом, то багато чого стає зрозумілим.

НЕРВ

ДЕСЯТЬ МІЛЬЯРДІВ НА ВІТЕР…

Післявиборні роздуми

НЕРВ

ДЕ СХОДИТЬ УКРАЇНСЬКЕ СОНЦЕ

СПОРТ

ПОТРІЙНА ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ У ПОРАЗЦІ «КАРПАТ»

Перші півфінали Кубка України не принесли несподіванок.

Спорт

ЛІДЕРИ НАРОЩУЮТЬ ВІДРИВ

Після 23 туру лідери, отримавши чергові перемоги, ще дужче збільшили відрив від команд, що борються за третє місце.

СПОРТ

СУРКІС ПОЗА ЛОЖЕЮ ПОЧЕСНИХ ГОСТЕЙ,

або ВІДОКРЕМЛЕННЯ ПОЛІТИКИ ВІД ФУТБОЛУ ПО-ЛЬВІВСЬКИ

Здоров'я

РАК І СУЧАСНА ЦИВІЛІЗАЦІЯ: ХТО КОГО?

Лікар-онколог Валентин Ганул про найстрашнішу хворобу і не лише про неї

ХТО ХОЧЕ ЖИТИ ДОВГО Й ЩАСЛИВО…

У минулому номері ми розпочали публікувати вправи для зцілення хребта й відновлення здоров’я, розроблені киянином доктором біологічних наук Юрієм Поповим. Продовжуємо публікацію.

Здоров'я

ПОРАДИ

ПЕЧІНКА НЕ БОЇТЬСЯ ГОЛОДУ

Мозаїка

ДИВО-ЗІЛЛЯ ДЛЯ НИРОК

Весняна радість переповнює серця. Перекинутися б на птаха, змахнути крильми і — ген-ген за небокрай. І як же не хочеться, щоб такі світлі мрії затьмарив раптовий біль.

Мозаїка

ЦІХИ ТИЖНЯ