№ 7 (55) / 23 лютого - 1 березня 2006
Влада і ми
НЕРВ
ЛИХО ДАВНЄ Й СЬОГОЧАСНЕ, або АПОЛОГІЯ БРЕХНІ ПО-УКРАЇНСЬКОМУ
Схоже, декотрі політичні партії та блоки, роздрочені маніакальною ідеєю застовпити собі благодатну місцину в майбутньому парламенті, поступово втрачають глузд (совість вони втратили вже давно).
Листи
НАДАЮ СПОНСОРСЬКУ ДОПОМОГУ!
Безкоштовну спонсорську консультацію я хочу надати великому політику О. Морозу. Не маючи чіткої програми своєї партії (СПУ), він направляє своє стадо туди, звідки вітер подме.
Листи
ПРИКРЕ ЗАМОВЧУВАННЯ
6 лютого нинішнього року виповнилося десять років діяльності «Української Антарктиди», народженої та здобутої винятково ентузіазмом кількох справжніх патріотів, які хоч і діяли кожен сам по собі, проте їх об’єднувала та надихала велика любов до України.
Культура
Соціум
Постаті
ВИСОКЕ НЕБО ВІЧНОСТІ МИХАЙЛА СІКОРСЬКОГО
«Я вірю, що будуючи Музей, ми бережемо Храм духовності в сучасному середовищі».
_x000D_
М. Сікорський
Здоров'я
БІЛОК ЛІКУЄ РАК
В основі протипухлинного препарата — м’ясо і яйця перепілки
Постаті
З ДУМОЮ ПРО ДІТЕЙ
До 180-річчя від дня народження Олексія Андріяшева
Це була мудра, принципова, вимоглива і винятково працездатна людина. Багато випускників гімназій, училищ, семінарій пам’ятали його не просто талановитим вчителем, а педагогом від Бога з невичерпним творчим потенціалом, неперевершеним майстром своєї справи, шанованим наставником. Майбутній педагог, громадський діяч, письменник народився у лютому 1826 року на хуторі Германівський Золотоніського повіту Полтавської губернії у заможній козацькій родині. Первинну освіту і виховання Олексій здобув у Переяславському духовному училищі. Пізніше закінчив Ніжинський ліцей князя Олександра Безбородька, а у 1850 році – юридичний факультет Київського університету Святого Володимира зі ступенем кандидата права._x000D_
ЗДОРОВ'Я
ПОРАДИ
НЕ ВСІМ ХРІН КОРИСНИЙ, ЗВІРОБІЙ ЛІКУЄ АСТЕНІЮ, А ЛИМОН ЗНІМАЄ СУДОМИ _x000D_
Консультації
Консультації
_x000D_
СПОРТ
ОСОБЛИВОСТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ОЛІМПІЙСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ, або ПРИГОДИ УКРАЇНЦІВ В ІТАЛІЇ
Першу медаль для олімпійської команди України здобула біатлоністка Лілія Єфремова. У спринтерській гонці на 7,5 кілометра вона посіла третє місце, відставши від переможниці француженки Флоренс Робер на 6,6 секунди. _x000D_ «Бронза» Єфремової — медаль «незапланована». По-перше, на думку фахівців, наших біатлоністів перевантажили під час літньої підготовки. По-друге, найбільші надії серед представників цього виду спорту покладалися на Ніну Лемеш та жіночу естафету. Річ у тім, що Єфремова, володіючи гарною швидкістю, ніколи не відзначалася особливою влучністю. Тим приємнішими стали десять влучних пострілів Лілії на спринтерській дистанції Туріна._x000D_