ТОЙ, ХТО ПРОБУДИВ КАМ’ЯНУ ДЕРЖАВУ

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся показ повнометражного художньо-документального фільму «Той, хто пробудив кам’яну державу», присвяченого життю та політичній діяльності видатного державного та громадського діяча, лідера Народного Руху України Вячеслава Чорновола.

Серед присутніх були, зокрема, ректор МАУП Микола Головатий, народний депутат України, заступник голови Народного Руху Василь Куйбіда та автор сценарію і режисер картини Володимир Онищенко.
 Навколо події, що привернула увагу цікавих, відчувався  неабиякий ажіотаж, кіноконцертний зал «Україна» був вщент заповнений студентами молодших та старших курсів.
«Ми хочемо продемонструвати у рамках всеукраїнського показу стрічку про унікальну особистість, Вячеслава Максимовича Чорновола, який не просто пробудив кам’яну державу, а найпершим долучився до українського державотворчого процесу. Ми мусимо не лише знати та пам’ятати видатних постатей української історії, а й мати їх у своєму серці, адже саме вони поклали свої життя на вівтар української незалежності», – зазначив ректор Академії Микола Головатий.
«Нині ми маємо унікальну можливість ближче познайомитись із життям  та політичною діяльністю Героя України Вячеслава Чорновола. Весь життєвий шлях Вячеслава Максимовича є свідченням його вірного служіння українському народу та інтересам Батьківщини. Саме за патріотичні переконання та любов до України Вячеслав Чорновол відсидів десятки років у таборах та в’язницях. Але дух борця за відродження української держави не зламали. Чорновіл створив Народний Рух України та активно долучився до державотворчих процесів, виборовши разом з однодумцями у 1991 році незалежність для України. Та у 1999 році в автомобільній катастрофі за досі нез’ясованих обставин серце патріота зупинилось. Україна втратила одного з найвідданіших своїх синів, каменяра новітньої історії!», – зазначив народний депутат Василь Куйбіда.
Зацікавлення політичною діяльністю та здобутками Вячеслава Чорновола засвідчує високий рівень патріотичних переконань студентів МАУП та є прикладом долучення студентської молоді до вивчення історії боротьби за незалежність України.