ТЕЛЕВЕДУЧА «1+1» УПІЗНАЛА ПРИКРАСИ ГОНГАДЗЕ

Апеляційний суд Києва допитав ведучу телеканалу «1+1» Людмилу Добровольську як свідка у «справі Гонгадзе». На засіданні Добровольська у вільній розповіді повідомила обставини і деталі поїздки в Таращу на упізнання «таращанського тіла».

Як відомо, у тій поїздці, крім Добровольської, брали участь друзі Георгія Гонгадзе — Олена Притула, Лаврентій Малазонія, Костянтин Аланія.
Так, за словами свідка, вона першою зайшла в приміщення моргу для упізнання і зробила кілька фотографій.
Говорячи про таращанського судмедексперта Ігоря Воротинцева, Добровольська відзначила, що «він майже просив забрати тіло» після рентгенівського знімка правої руки тіла і підтвердження наявності осколків металу в ній. Цей факт, і те, що Воротинцев особисто запропонував написати свідоцтво про смерть, «здивували» свідка.
Добровольська розповіла, що експерт, пропонуючи забрати тіло, порадив йти в прокуратуру для підписання протоколу упізнання, але чиновників, які змогли б зробити це, у прокуратурі не виявилося.
Також Добровольська висловила здивування фактом зникнення тіла з моргу. За її словами, представник правоохоронних органів говорив журналістам, які приїхали в Таращу, про наказ забрати тіло, але звернув увагу на проблему з транспортом.
«Воротинцев сам був здивований зникненням тіла, оскільки він не видавав ключа, ключ від приміщення моргу був у нього», — відзначила вона.
Також свідок Добровольська упізнала прикраси Гонгадзе, знайдені на «таращанському тілі», і сказала, що рентгензнімок, який долучений до матеріалів, є тим, який зробив експерт Воротинцев.