СТАНІСЛАВ НІКОЛАЄНКО — МАХІНАТОР

Як вже неодноразово повідомлялося, випадковий міністр освіти і науки Ніколаєнко, якого винахідливі студенти зображують в образі свині, зорганізував тривале переслідування МАУП. Зробив він це на догоду своїм сіоністським зверхникам і кажуть, що за величезний хабар. Діє при цьому Ніколаєнко як справжній сіоніст, тобто «з-за рогу».

Наприклад, протиправне рішення ДАК про анулювання ліцензій в п’яти регіональних підрозділах МАУП Ніколаєнко протягнув 21 квітня нинішнього року, затвердив його своїм наказом 3 травня, а МАУП, якої цей наказ стосувався в першу чергу, змогла отримати його копію лише 28 травня. Тобто більше місяця Ніколаєнко і його підлеглі, знаючи про неправомірність власних дій, по-підлому приховували своє навмисне паскудство, аби перешкодити МАУП своєчасно звернутися до суду. Але це їм не допомогло і ухвалою Господарського суду міста Києва дія протиправного наказу Ніколаєнка зупинена!
Нормальна людина б схаменулася, а порядна ще й вибачилася б перед викладацьким та студентським складом МАУП, але не Ніколаєнко. Він продовжив свої негідницькі дії і 26 вересня (якраз на свято єврейського нового року) підсунув «нову свиню» — протягнув через ДАК наступне протиправне рішення щодо закриття ще 30 регіональних інститутів і коледжів МАУП. Інспіроване ним рішення слухняного ДАК Ніколаєнко тихо і підло затвердив своїм наказом 6 жовтня нинішнього року та розіслав його у всі області і центральні органи влади. А от МАУП, проти якої й спрямований цей недолугий наказ, не може отримати його й досі, хоча минуло вже більше двох тижнів. Робить це Ніколаєнко знову для того, аби його протиправні дії в черговий раз не були відмінені в судовому порядку.
Так поводити себе може лише невиправний негідник без сорому і совісті, підла і невихована людина, яка випадково дорвалася до влади. Рідна мова Ніколаєнка — це російський мат, яким він тільки і користується, коли не з’являється на телеекранах. Він ним послуговується і коли телефонує в редакції неугодних йому видань, а також коли погрожує людям, які стали на бік
МАУП. Наприклад, один з діючих мерів надіслав до Кабміну листа з проханням розібратися в переслідуваннях МАУП з боку Ніколаєнка (таких листів з усієї України надходять сьогодні тисячі). Так, Ніколаєнко особисто зателефонував цьому міському голові і брутально йому погрожував негараздами від президентського секретаріату. І це не поодинокий випадок, коли «псевдоміністр» посилається на своїх зверхників з Секретаріату Президента, де, очевидно, і засіли сіоністські зайди.
Цілком правильно написали в своєму листі до Ніколаєнка старі козаки (див: «Українська газета плюс»-2006р. — № 37): «Ти — проклятого чорта — Леніна брат і товариш і самого Люципера головний підбріхувач! Не годен ти, коновале недовчений, молодь козацьку, християнську та її славну старшину під собою мати. Твоїх телепнів не боїмося, будемо битися з тобою, як наші славні предки-козаки з таким свинячим перекотиполем билися!».
Вл. інф.