ЗНИЩУВАТИ УСПІШНИЙ ВУЗ НЕПРИПУСТИМО!

Прем’єр-міністру
України
Януковичу В.Ф.

Шановний Вікторе Федоровичу!
Хочу звернути Вашу увагу на позицію Міністерства освіти та науки, зокрема міністра С. Ніколаєнка, щодо Міжрегіональної Академії управління персоналом. Протягом року відбувається діяльність цього міністерства, спрямована на фактичне знищення найбільшого в Україні комерційного вищого навчального закладу — МАУП, а саме: перешкоджання процесу ліцензування акредитації, влаштування упереджених перевірок тощо. Крім того, через ЗМІ розповсюджується інформація, яка негативно впливає на імідж Академії щодо неякісної підготовки фахівців у МАУП.
Вважаю, що проблема якості навчання на сьогодні дійсно існує. Це проблема і шкільної освіти, і вищої освіти — як державної, так і недержавної. Але першочергову увагу міністру треба звернути на державні ВНЗ, які утримуються на кошти з державного бюджету. Крім того, на превеликий жаль, саме у державних вузах невирішеною проблемою залишається хабарництво.
МАУП обирається студентами саме через створені тут умови навчання, особистісного розвитку, а також через відсутність хабарництва.
Тому вважаю, що знищувати вуз, який успішно працює 17 років, у якому навчається 57 тисяч студентів, який сплачує щорічно до Державного бюджету багатомільйонні податки, неприпустимо. Закликаю розібратися у цьому конфлікті і прийняти рішення щодо його розв’язання.

З повагою,
І.І. ДРАЧ,
кандидат педагогічних наук