КОМУ МОЛИТЬСЯ І ПЕРЕД КИМ СХИЛЯЄТЬСЯ ЮЩЕНКО?

На «міжнародному форумі», який відбувся в Києві з ініціативи президента Віктора Ющенка з нагоди 65-річчя трагедії в Бабиному Яру, були присутні переважно представники численних єврейських організацій. Навіть така, загалом космополітична, «Газета по-українськи» звернула увагу на те, що українські жертви зовсім не згадувались на виставці, яка передувала «форуму» і яку відкрили разом український та ізраїльський президенти. Українці, яких полягло найбільше в Бабиному Яру, згадувалися на цій виставці лише як поліцаї. І жодного слова про те, що начальником київської поліції був єврей Вадим Майковський. Організатором цієї виставки був інший єврей — Дмитро Табачник.

Зрадивши пам’ять сотень тисяч своїх загиблих співвітчизників, В. Ющенко ще й прилюдно від імені всіх українців вибачився перед міжнародним єврейством за начебто нанесені йому українцями кривди. За що ж вибачався Ющенко? За те, що єврейські більшовики після жовтневого заколоту 1917 року влаштували кривавий терор та громадянську війну? За те, що єврейські комісари першими в світі винайшли концтабори і винищили в них мільйони людей? За те, що єврейсько-більшовицький режим організував геноцид Української нації в 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 роках? За те, що народна власність, фінанси, засоби масової інформації опинилися сьогодні в руках єврейських олігархів, що призвело до скорочення українського населення за роки незалежності на 7 мільйонів осіб? Погодьтеся, дуже дивне вибачення!
Після цього президент Ющенко у присутності чисельного зібрання представників єврейства з усього світу прочитав ще й молитву єврейською мовою. До кого ж він молився? Сучасні релігієзнавці вважають, що племінний бог «коліна» Юди на ім’я Єгова приховувався у давні часи за жахливим Молохом, який постійно вимагав людських жертв, переважно дітей (див. напр. Мифы народов мира. — М., 1991. — ІІ т.  С.169). Загальновідомим є і діалог Ісуса Христа з юдеями, наведений у Новому заповіті: «Я не один, але я і Отець, який послав Мене <…> на це сказали Йому (юдеї): «Ми не від перелюбу народжені; одного Отця маємо, Бога». Ісус сказав їм: «Якби Бог був Отець ваш, то ви любили б Мене <…> Ваш отець диявол» (Ів.VIII, 12, 16, 41-44). То кому ж Ющенко молився на івриті?

Власна інформація