ЗРАДА МАЙДАНУ! Хто розколює Україну

Щоб проаналізувати ситуацію, яка склалася сьогодні в Україні, звернусь до Основного Закону, передвиборних програм, обіцянок та інших документів, фактів.

В Конституції України записано, що народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування (ст.5); держава відповідає перед людиною за свою діяльність, утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави (ст.3); Президент України є главою держави і виступає від її імені, є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, прав і свобод людини і громадянина (ст.102).
В передвиборній програмі кандидата в президенти України нашоукраїнця В. Ющенка «Десять кроків назустріч людям» зазначено: «Я йду на вибори, щоб подолати в Україні бідність і безробіття, забезпечити високі стандарти життя для простих людей. Я знаю, як ці проблеми вирішувати, — і я вмію їх вирішувати. Всі мої дії на посаді Президента будуть законними, прозорими і зрозумілими. Мої дії будуть рішучими, послідовними і ефективними. Вже з наступного року ми всі відчуємо, що живемо в зовсім іншій державі, яка дбає про всіх громадян, а не лише про чиновників і олігархів». Крім цього, кандидат виступав за звільнення суддів, які заплямували себе корупцією і замовними рішеннями в інтересах олігархів. Обіцяв, що суди відновлять почуття справедливості у суспільстві — вони не каратимуть, а захищатимуть права громадян. Запевнив, що очистить правоохоронні органи від корупціонерів. На Майдані В. Ющенко озвучив і підтвердив свою позицію гаслами: «Бандитам — тюрми!», «Не словом — а ділом!», за правду і справедливість, свободу і демократію, добробут, соборну, незалежну, процвітаючу Україну!» Старші люди, виборці, які ще пам’ятають тоталітарну систему «імперії зла» — СРСР і прожили майже 14 років при бандитсько-олігархічному режимі Кравчука-Кучми щиро повірили всім обіцянкам, програмі та обрали своїм Президентом В. Ющенка, який майже на 8 відсотків, або на 2267184 голоси випередив вірного кучміста «проффесора» В. Януковича — прізвище якого постійного звучало на майданах країни (в центральних і західних областях) з негативними, лайливими епітетами і ганьбою, який із своєю командою приносив негаразди, зло, несправедливість, корупцію, бандитизм та став загрозою для соборної, правової, суверенної України, русифікував її! Враховуючи всі ці обставини, «за» В. Ющенка виборці Тернопільщини, Івано-Франківщини, Львівщини, Волині віддали більше 90% голосів, а Рівненщини, Вінниччини, Київщини, Хмельниччини — більше 80 відсотків, Буковини, Сумщини, Черкащини, Чернігівщини — більше 70 відсотків і т.д. — це був величезний успіх команди В. Ющенка, в тому числі бютівців, соціалістів, які вірою і правдою працювали на перемогу В. Ющенка!
Тому Майдан (виборець) сприймав тандем Ющенко-Тимошенко як єдине ціле, оптимальний варіант, який забезпечить успіх помаранчевої революції, реалізації її ідей, бо наука і практика підтверджують, якщо, наприклад, перша особа (керівник) за складом свого характеру флегматик, то друга — має бути сангвінік.
Сам В. Ющенко отримав від виборців величезний мандат довіри і підтримки, тому при бажанні і вмілому користуванні можна було позитивно вирішити цілий ряд насущних, гострих питань!
Виборці навіть простили В. Ющенку його ганебний вчинок в 2000 році, коли він всеукраїнську акцію «Україна без Кучми» порівнював із фашистськими витівками («заява трьох»: Л. Кучми,
І. Плюща, В. Ющенка).
Перший тривожний сигнал ми отримали тоді, коли Президент В. Ющенко зовсім не відреагував на звернення сесії Івано-Франківської обласної ради від 31.03.2005р. «Про недовіру керівникам правоохоронних органів області та окремих підрозділів обласної державної адміністрації», суть якого полягала в тому, що правоохоронні органи області, в тому числі прокуратура, під час президентських виборів порушували виборче законодавство, чинили тиск на волевиявлення громадян, сприяли фальсифікації результатів голосування на користь провладного кандидата В. Януковича, що виявила відповідна обласна комісія. Тому облрада 17.12.2004р. прийняла рішення про недовіру тодішньому прокуророві області Ю. Юрченку, його заступникам і членам колегії прокуратури області.
Якщо Президент не реагує на звернення обласної ради, Комітету Верховної Ради, відкритий лист нардепа, критичні матеріали в ЗМІ, то яких результатів може очікувати простий громадянин? За інформацією секретаріату Президента, протягом 2005 року на адресу глави держави надійшла рекордна кількість звернень громадян за всі роки незалежності — 213,2 тисячі, що вдвічі більше, ніж в 2004 році. Це, на мою думку, «барометр» бездіяльності як центральної, так і місцевої влад, правоохоронних органів, самоусунення президента від виконання своїх конституційних обов’язків, незадовільна робота його команди!
Наступну гірку «пігулку» ми отримали від В. Ющенка і Генпрокуратури України, коли було проігнороване рішення Верховного Суду Укарїни від 03.12.2004 року щодо розслідування та притягнення до відповідальності організаторів (членів СДПУ (о), ПР) широкомасштабних, масових фальсифікацій на президентських виборах 2004 року на користь Віктора Януковича, тобто ущемлення прав і свобод людини. Потім був капітуляційний меморандум Президента з В. Януковичем, який, крім ганьби, нічого не приніс, а відомий і авторитетний американський політолог З. Бжезінський назвав його зрадою ідей помаранчевої революції, яку, на жаль, вчинив Ющенко.
Зрада — перехід на бік ворога; порушення вірності у дружбі; відмова від своїх переконань, поглядів (Тлумачний словник української мови).
А ще був, очевидно на вимогу мафії, підписаний В. Ющенком закон про імунітет (недоторканність) депутатів місцевих рад, а це означало, що гасло «Бандитам — тюрми!» перетворилося на «Бандитам — ради!» Наступний хибний крок Президента В. Ющенка, на вимогу капризного кума, — це відправлення у відставку помаранчевого уряду Ю. Тимошенко — своїх «бойових», вірних соратників (за 14 днів до цього В. Ющенко назвав цей уряд енергійним, який демонстрував макроекономічну культуру і зростання соціальних кандидатів). А Кравчук цей крок президента назвав найбільшою помилкою.
Ви, п. Президенте, неналежно відреагували, як того вимагає Основний Закон і Ваші конституційні обов’язки на антидержавний шабаш в Сєвєродонецьку, організований ПР, СДПУ(о), КПУ, ПСПУ, де сьогоднішні Ваші друзі закликали до зміни конституційного устрою: сепаратизму, федералізму України, організації бойових «отрядов» в боротьбі з національно-демократичними силами! Чого вартий вислів В. Януковича, що «еті козли (тобто ми, західняки) мешают нам работать!». І цей «класик», на Вашу думку, має об’єднати Україну? Ганьба! Ви навіть не зуміли захистити свою честь і гідність (ст.23 ЦК України), коли сьогоднішній прем’єр-міністр привселюдно образливо назвав Вас «труслівим котом Леопольдом!». Ви, практично не відреагували на витіснення української мови в східних і південних областях України, а в Одеській — навіть оголошено російську мову (а не державну!) мовою міжнаціонального спілкування, на події у Феодосії, які організували промосковські маріонетки: регіонали, комуністи, прогресивні соціалісти, есдеки, які підірвали авторитет України і Ваш як Президента на міжнародній арені; на міжконфесійні протистояння, організовані тими ж маріонетками в східних областях України, тобто проти УПЦ КП (на своїй землі!); як російські, так звані Кримські козаки, «защіщают інтєрєси рускоязичного насілєнія» і знущаються (як і центральна влада) над корінним населенням — кримськими татарами, як збурюють місцеве населення проти соборності, незалежності України, державної мови; українських шкіл на наругу донецьких молодиків — над Державним прапором і т.д.
ПР, КПУ, СДПУ(о), ПСПУ, на мою думку, систематично своїми діями порушують ст.37 Конституції України, тобто направляють свої зусилля на: зміну конституційного ладу держави, підрив її безпеки, розпалювання міжетнічної, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини і т.д. Вся ця анархія можлива тому, що бездіяльні «паралізовані»: Рада національної безпеки і оборони (голова В. Ющенко), Генеральна прокуратура України (генпрокурор О. Медведько), Служба безпеки України (голова І. Дріжчаний), Міністерство юстиції України (екс-міністр С. Головатий), які зобов’язані, по-перше, звернутись до суду про заборону діяльності вищеназваних партій, а по-друге, їх лідерів притягнути до відповідальності, згідно з чинним законодавством. Хіба можуть ці партії і їхні горе-лідери об’єднати Україну, яку вони так щиро розколюють і служать своїм закордонним вождям — шовіністам лужковим, жириновським, затуліним і т.д? Останні грубо втручаються у внутрішні справи України, проводять антиукраїнську політику, розколюють державу.
Постійну антидержавну, антиукраїнську політику проводить в Україні В. Корнілов — директор інституту країн СНД.
На жаль, сьогодні в Україні формують ідеологію (заповнюють вакуум): яничари, ренегати, космополіти, українофоби.
Це результат Вашої, п. Президенте, бездіяльності, нерішучості, непослідовності, безпорадності, службової недбалості та неефективності, а також збанкрутілої «Нашої України».
Як ПР буде дотримуватись вимог конституції, забезпечувати наші права, свободи, розвивати демократичні процеси яскраво продемонстрував її нардеп О. Калашников, який фізично побив журналістів телеканалу СТБ при виконанні ними своїх професійних обов’язків!
На парламентські вибори блок «Наша Україна» йшов з передвиборчою програмою «Україна у нас одна!» та з гаслом «Не зрадь Майдан!» В програмі записано: «Ми разом з Президентом реалізуємо задумане і остаточно виконаємо передвиборні зобов’язання Віктора Ющенка. Ми об’єдналися, щоб сказати «Так!» ідеалам Помаранчевої революції. Ми кажемо «Ні!» політичному реваншу тих, хто підтримував антинародний режим Кучми-Медведчука-Януковича і фальсифікував президентські вибори. Ми ніколи не будемо з тими, хто зрадив інтереси України». Соціалістична партія України назвала свою передвиборну програму «Збудуємо Європу в Україні» і зобов’язалась: «Нашою спільною з народом перемогою є відсторонення від влади попереднього режиму та реформа системи влади». Ось які стратегічні зобов’язання взяли на себе перед виборцями і Україною згадані партії — соратники помаранчевої революції.
Помаранчева коаліція у ВР не відбулася, бо лідери «Нашої України» Ю. Єхануров, Р. Безсмертний, П. Порошенко, Р. Зварич вели нечесну, подвійну, зрадницьку гру, одночасно з бютівцями і соціалістами — з одного боку, і сепаратні — з регіоналами, з відома і підтримки Президента — почесного голови партії «НС «Наша Україна», навіть з регіоналами підготували проект угоди! Тобто свідомо, планово працювали на розвал коаліції (ігноруючи програму, вводячи нас, виборців, в оману!), щоб захопити відповідні посади, а не в інтересах ідей та турботи про громадян і державу!
Така фарисейська, аморальна, флюгерська гра нашоукраїнців і Президента штовхнула нестійкого О. Мороза до зради і в обійми В. Януковича! Лідери «Нашої України», Соцпартії повели себе, вибачте, як політичні повії!
Наступне. Згідно з Державним бюджетом України на 2006 рік, прожитковий мінімум на одну працездатну особу на місяць становить 496 грн. (ст.65), а розмір мінімальної заробітної плати нижчий від прожиткового мінімуму і становить 375 гривень на місяць (ст.82). Парадокс! Тому, що працююча (!) людина з мінімальною зарплатою щомісячно вимушена буде 7-8 днів голодувати, або жебракувати, бо 496 гривень:31 день =
16 грн.; 375 грн.:16 грн. =
23 дні! В той же час, як повідомив нардеп О. Ляшко (БЮТ), кожний народний депутат отримує заробітну плату в розмірі біля 20 тисяч гривень, а коли йде у відпустку, йому виділяють «матеріальну допомогу» (як злиденному, очевидно, без акту обстеження матеріальних умов) на оздоровлення в розмірі до 40 тисяч гривень і безплатну путівку в санаторій! Ось така мораль, справедливість, виконання обіцянок, програм!
А чи взагалі потрібна нам така антинародна, неефективна, фінансово-вампірська Верховна Рада?! З антиукраїнськими фракціями?
Крім декларацій, пустослів’я ніякі реформи не проводяться в судовій гілці влади, системі прокуратури, тобто в державі продовжується правовий нігілізм, хаос.
Стає очевидним, що В. Ющенко як прем’єр-міністр (1999-2001рр) добився успіхів і завоював авторитет в результаті рішучої, ефективної діяльності Ю. Тимошенко як віце-прем’єр-міністра в цьому уряді.
Після Вашого внесення подання у ВР про призначення В. Януковича Прем’єр-міністром, виникає цілий ряд запитань. З ким Ви, пане Президенте, адже Схід України Вас не сприймає, Захід вас відкинув, як і розколену вами «Нашу Україну» з політичними перевертнями? Ви зрадили виборців, національно-демократичні сили, здаєте Україну кучмістам-реваншистам, проти яких боровся Майдан! Ваше подальше перебування на посту Президента України ставить під загрозу соборність, суверенітет держави, може призвести до серйозних, гострих  громадських конфліктів, візьміть приклад з президента Л. Кравчука та підіть на дострокові президентські вибори добровільно.
На жаль, так виходить, що президента ніби маємо, а гаранта Конституції рішучого, вимогливого лідера нації немає, а є слабкий неавторитетний президент. Де Ви були, чим займались, пане Президенте, коли в Україні відбувались ці ганебні речі: коли на своїй землі топчуть честь і гідність Українця, його культуру, ідеологію, мову; комфортно розгулюють бандити, українофоби, коли матеріальний рівень центральних чиновників в сотні разів вищий, ніж в простого трудівника?
Крім цього, маємо антиукраїнську, проросійську, комуно-кучмівську неефективну Верховну Раду, непрофесійний Кабінет Міністрів, корумповану судову гілку влади, «лежачі» профспілки, проросійські ЗМІ, зрадницьку партію «Наша Україна» і т.д.
З такими горе-керівниками держава Україна может стати губернією Російської Федерації.
Висновок. Віктор Ющенко розколов помаранчеву команду, очолив наступ на національно-демократичні сили, захистив бандитів від справедливих покарань, привів до влади комуно-кучмівську команду, ошукав виборців, зрадив ідеали Майдану, став загрозою для збереження суверенної, соборної України, самоусунувся від виконання своїх конституційних обов’язків. В державі панує хаос, соціально-правова несправедливість, кадрова чехарда.
Василь НЕПИЙВОДА
м. Коломия Івано-Франківської області