США ТА ІЗРАЇЛЬ: СІОНСЬКІ БЛИЗНЮКИ ПРОТИ МАУП

Президент Венесуели — невеликої центрально-американської країни — Уго Чавес на останньому засіданні ООН, прямо з трибуни цієї всесвітньої організації в Нью-Йорку і в присутності всіх глав держав назвав людину, яка є сьогодні президентом США, дияволом. На переконання Чавеса, саме Джордж Буш є сучасним втіленням цього давнього богоборця. Ім’я богоборця, як відомо, носить держава Ізраїль, яка сьогодні окупувала своїми представниками та симпатиками уряд США. Ці держави, на думку багатьох сучасних дослідників, є ідеологічними і політичними близнюками, що сповідують богоборчий сіонізм та прагнуть встановити на Землі своє панування. За Чавесом, панування диявола.

Всі, хто заважає реалізації їхніх диявольських планів, є їхніми ворогами, особливо православні народи, які добре пам’ятають слова Ісуса Христа до юдеїв — «Ваш батько диявол!» Якщо це говорить сам Бог, то які ще потрібні докази? Але докази самі постійно надають ці «диявольські діти» — у перманентних війнах, голодоморах, репресіях. Всі ми знаємо, що не менше 100 мільйонів людських життів забрав єврейсько-більшовицький режим після свого сатанинського заколоту в 1917 році. Загальновідомі звірства ізраїльтян на арабських землях Палестини. Сьогодні захоплені США суверенні Югославія, Афганістан, Ірак, на черзі — Сірія та Іран. Диявольські сили творять собі подібних для встановлення маріонеткових режимів в країнах колишнього СРСР, де вони ж понад 70 років проводили наймасштабніший плановий геноцид.
У ЛІДЕРАХ ЗЛОЧИНЦІ ТА ЗБОЧЕНЦІ
США та Ізраїль — найбільші ядерні держави, що керуються сіоністськими злочинцями та сексуальними збоченцями. Ще свіжі в пам’яті скандали з оральним сексом американського президента Клінтона та єврейки Моніки Левінські, а сьогодні проти ізраїльського президента Лео Кацава порушено кримінальні справи за сексуальні домагання своїх підлеглих. Ці злочинці і збоченці вже не можуть бути іншими (бо вони «диявольські діти»), але вони дуже не хочуть, аби про їхні злочини та збочення знали люди. Проте люди мовчати не можуть. Наприклад, тільки останнім часом набула широкого розголосу доповідь двох відомих американських професорів про загрозливий вплив ізраїльського лобі на внутрішню та зовнішню політику США, а в Німеччині стотисячним накладом вийшла книга багаторічного німецького міністра К. Брюлова про те, що трагедія 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку була влаштована спецслужбами США.
З цими американсько-ізраїльськими спецслужбами професійно пов’язана друга дружина нинішнього українського президента Кетрін Клер (Чумаченко), зокрема із зловісною Мадлен Олбрайт, яка при Клінтоні (для цього, мабуть, і знадобився скандал з М. Левінські) була співорганізатором знищення Югославії. Чумаченко, зрозуміло, підтримує постійні зв’язки з американськими послами в Україні (характерно, що всі ці «американці» мають єврейське походження, як, схоже, і сама Чумаченко). Американо-єврейські посли в Україні узгоджують, теж зрозуміло, свою політику з ізраїльськими послами, де одним з посередників є американо-єврейський рабин Яков дов Блайх. Про це проговорився інший американський сіоніст Дж. Санден в своєму журналі «Кореспондент» (до речі, знаючі люди ствреджують, що Блайха і Сандена разом з іншими рабинами та сіоністами завезла в Україну із США саме Чумаченко).
Єврейські посли (американські та ізраїльські) ведуть в Україні постійну роботу разом зі своїми рабинами проти національно-патріотичного середовища, міцним осередком якого є сьогодні МАУП — один з найбільших українських закладів освіти. Заперечити наукові статті, конференції, монографії про злочини організованого єврейства названі посли і рабини не можуть, бо це доведені факти, а от нанести удар «з-за рогу» (як, до речі, завжди) вони здатні. Тому всі посли США та Ізраїлю, включаючи сьогоднішніх, тиснуть підкилимними методами на президента (тут поруч і Чумаченко), уряд та парламент, аби знищити МАУП. Питання стоїть саме так — знищити! Дає, мабуть, себе знати «диявольська природа» цих нищівників.
МІСЦЕВІ
ПРИСЛУЖНИКИ
Зокрема, є документальні свідчення про те, що МЗС України на чолі з Б. Тарасюком (колишній посол в американо-ізраїльському НАТО) та МВС України під керівництвом Ю. Луценка (має, за інтернет-повідомленнями, ізраїльський паспорт) вели офіційну переписку стосовно скоординованих дій проти МАУП. В цьому листуванні зазначається, що міністр Луценко під час свого візиту до США зустрічався з керівництвом американських спецслужб саме з приводу діяльності українського навчального закладу. Такі ж зустрічі, як випливає з офіційного листа МЗС за підписом заступника міністра Хандогія, має і головний дипломат України Тарасюк. Це опосередковано підтверджується і останньою зустріччю Тарасюка з керівниками єврейських організацій США, яку він провів за день до сесії ООН, де Уго Чавес назвав американського президента дияволом. Тобто одні державні діячі відверто викривають диявола, а інші майже таємно зустрічаються з його представниками.
Одразу після цієї сесії ООН на запрошення президента В. Ющенка до столиці України понаїхало безліч єврейських організацій, які перетворили спільну трагедію Бабиного Яру на суто єврейську та ще й поєднали її зі своїм новорічним святом. Ющенко перед юдеями читав молитви на івриті, чим тільки підсилив циркулюючі в суспільстві чутки про його можливе повернення в юдейську віру. За давніми семітськими звичаями, треба було, очевидно, принести цьому зібранню велику жертву. Тим більше, що за знищення МАУП неодноразово виступали американо-єврейські та ізраїльські посли, а МЗС Ізраїлю навіть передало з цього приводу свою заяву через тимчасового повіреного України в Ізраїлі. І міністр Тарасюк не висловив протесту проти втручання богоборчої держави у внітрішні справи України, а, навпаки, поїхав на поклін до керманичів американо-ізраїльського єврейства в США.
ХТО ПЛАТИТЬ І КОМУ?
Крім офіційних та неофіційних дипломатичних каналів, діяли і суто фінансові механізми зі знищення МАУП. Тобто, за загальновідомою юдейською схемою — брутального підкупу. На початку року з’явилися чутки, що соціалісту Йосипу Вінському та його новоявленому однопартійцю А. Деркачу дали в Ізраїлі великі кошти на передвиборчу кампанію, але за умови знищення українського навчального закладу — МАУП. Це повинні були зробити міністри від соціалістів — «шоу-мент» Луценко та «шоу-освітянин» Ніколаєнко. Але зненацька впав в кому ізраїльський прем’єр Шарон, Луценко посварився з Морозом і перебіг зі своїм ізраїльським паспортом до Ющенка (чи, скорше, до Чумаченко?), Вінський назвав свого керівника партії «ублюдком» та перекинувся до іншої «галахічної єврейки» Тимошенко. Ніколаєнко, виходячи зі своїх здібностей, не зміг дати ради. МАУП припинила свій страйк проти свавілля «української» влади та продовжила навчання студентів.
Але «диявольські діти», безумовно, не заспокоїлися. Вони продовжували робити те, що в них найкраще виходить — різноманітні капості. Основним виконавцем цієї антимаупівської схеми, як і раніше, залишився міністр освіти Ніколаєнко, який угледів в маупівських публікаціях свою схожість з відомим літературним героєм Шариковим. До того ж, поширилися чутки, що хабадські фельдмани пообіцяли цьому воскреслому літературному герою 10 мільйонів доларів за знищення МАУП. Кажуть, що дуже підтримала Ніколаєнка в цьому хабадівському проекті і Кетрін Клер-Чумаченко, яка під час міжнародного єврейського форуму з Бабиного Яру особисто «прийняла» міністра освіти США та міністра освіти України. Начебто в Україні дружина президента — це вже висока державна посада.
«Прийняття» Чумаченко двох міністрів освіти відбулося одразу після того, як Ніколаєнко провів позачергове (!) засідання Державної акредитаційної комісії (ДАК), протягнув рішення про відмову студентам МАУП, які вже здали державні іспити (!), у видачі дипломів та закритті майже 30 (!) регіональних інститутів і коледжів Академії. Це рішення Ніколаєнко готував у кращих традиціях свого компартійного минулого: показово колегіально, із запрошенням відповідних ЗМІ, із заздалегідь визначеними виступаючими, із завчасно підготовленим негативним висновком. Наприклад, ще до засідання ДАК на сайті Міносвіти вже були вивішені всі матеріали по МАУП, включаючи можливі рішення. Одне слово — суцільна «шаріковщина»!
ЧИМ ЦЕ ЗАКІНЧИТЬСЯ?
Щоб це знати, не потрібно бути пророком, достатньо уважно читати священні тексти. Про Христове визначення богоборців та їхнє походження ми вже згадали: про це чітко виписано в Новому Заповіті. Але про диявола та інших демонічних потвор відомо практично з усіх священних переказів світу. Наприклад, індоарії, що мешкали в ІІ тисячолітті до Р.Х. на наших теренах, склали після свого прибуття в Індію найбільшу в світі епічну поему «Махабхарату», найвідомішою частиною якої є «Бхагават-гіта». В цій частині Крішна, який вважається в індуїзмі «Верховною божественою особою» та, на думку сучасних релігієзнавців, є багато в чому аналогом Христа, розповідає таке (див. гл.16):
«В цьому світі існує два види створених істот. Одні називаються божественними, а інші — демонічними… Гордість, зверхність, марнославство, гнів, грубість та невігластво — ці риси властиві тим, хто наділений демонічною природою… Демони не знають, що треба робити і що — не треба. У них немає ані чистоти, ані достойної поведінки, ані правди… Демони, що загубили себе і втратили розум, займаються жахливою, шкідливою діяльністю, яка спрямована на руйнацію світу. Знаходячи насолоду в ненажерливому бажанні та зануренні у марнославство, охоплені гордістю та вдаваним престижем, демони, перебуваючи таким чином в ілюзії, завжди приваблюються нечистою діяльністю… Вони вважають, що задовольняти відчуття — перша потреба людської цивілізації… Обплутані сіткою сотень тисяч бажань і занурені у солодійство та гнів, вони здобувають гроші неправедним шляхом в ім’я задоволення почутттів. Демон думає: «Сьогодні в мене є стільки грошей, а буде ще більше, такі мої плани… Він мій ворог, і я уб’ю його. І інші мої вороги будуть вбиті… Так подібні люди бувають обмануті невіглаством. Так, постійно перебуваючи у турботах та тривогах, заплутавшись в сітці ілюзій, вони набувають надто сильної схильності до чуттєвих насолод і потрапляють у пекло… Демони починають відчувати заздрість до Верховної божественної особи… та богохульствують з приводу істинної релігії. Заздрісних і аморальних, нижчих серед людей, Я постійно скидаю в різні демонічні форми життя. Багаторазово народжуючись серед демонічних форм життя, такі люди ніколи не можуть наблизитися до Мене. Поступово вони опускаються до найвідразніших форм існування».
З чим ми і поздоровляємо всіх закордонних та місцевих шкідників, що знаходять задоволення лише в руйнації, нищенні та неправедних грошах. А нам своє робити, в ім’я Бога і України!
Георгій ЩОКІН,
голова Наглядової ради МАУП