СЕКРЕТАР РНБО — ЛЮДИНА МІЛЬЯРДЕРА ТАРУТИ

Секретарем Ради національної безпеки і оборони України призначено Віталія Гайдука — президента консорціуму «Індустріальна група», створеного у травні 2004 року внаслідок домовленостей і консолідованого рішення акціонерів корпорації «Індустріальний союз Донбасу» (голова ради директорів Сергій Тарута).

Відповідний указ на брифінгу в Секретаріаті Президента зачитав глава Секретаріату Віктор Балога.
Іншим своїм указом В.Ющенко звільнив Володимира Горбуліна з посади виконуючого обов’язки секретаря РНБО.
Віталій ГАЙДУК народився в Донецькій області у 1957 році. У 1980 році закінчив Донецький політехнічний інститут, за фахом — інженер-економіст.
У 2000-2001 роках обіймав посаду першого заступника міністра палива та енергетики України; пізніше — міністр палива та енергетики. З 26 листопада 2002 року по 5 грудня 2003 року був віце-прем`єр-міністром. Кандидат економічних наук.
Нині В.ГАЙДУК є президентом консорціуму «Індустріальна група» та головою спостережної ради ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат імені Дзержинського».
Наприкінці 2005 року В.Ющенко заявляв, що віце-прем`єр-міністром України з енергетичних питань призначено В.Гайдука. Однак указ про призначення В.Гайдука віце-прем`єр-міністром так і не був оприлюднений.