ГАЗЕТУ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ПЕРЕБОЯМИ

Шановний пане редакторе!
Звертаюсь до вас з сільської глибинки по допомогу в регулярному одержанні мною як передплатником «Української газети плюс», яку я читаю завжди з інтересом.
Я не одержав з Чернівецького райві
дділення «Укрпошта» двох чисел «УГ+» — №16, 17 за квітень-травень 2006 року. Усі мої усні спроби дізнатись у начальника цього відділення причини неодержання видання результату не дали. Ще раніше, коли я передплачував газету «Україна молода» (потім змінив її на «УГ+»), мені спочатку принесли четверте число (три числа не одержав). Як правило, причин неодержання газет на «Укрпошті» не з’ясуєш — відправляють то до одного, то до другого. Лише в присутності передплатника начальство може посварити працівників пошти за затримку газети —своєрідне замилювання очей. В результаті — ні суттєвої відповіді, ні — газет. Чи не можете Ви чим-небудь допомогти, щоб надалі не було цих ганебних фактів.
Борис Васильович БУЗИННИК
с. Мазурівка
Чернівецького району Вінницької області

Від редакції.
З подібними проблемами до нас зверталися підприємець Іваницька з міста Калуша Івано-Франківської області, читачі з Донецька, Криму і навіть столиці України. Ми усім пояснювали: щоб редакція змогла предметно розслідувати причину недоставки нашої газети та встановити винуватця, треба самим читачам-передплатникам добитися від керівництва поштового відділення письмового підтвердження факту неодержання нашого видання, а також надіслати нам копію квитанції про передплату. На превеликий жаль, більшість читачів, що постраждали, не змогли одержати письмові відповіді від керівників пошти про неотримання окремих чисел «Української газети плюс». Хоча були окремі випадки, коли деякі з них змусили поштове начальство за власний кошт замовляти в редакції ті примірники газети, які з якоїсь причини не були доставлені.
Борису Васильовичу ми зробимо виняток і надішлемо неодержані числа «Української газети плюс».