КЛИЧКО НЕ ХОЧЕ БИТИ РОСІЯНИНА

Новоявлений чемпіон IBF у суперважкій вазі Володимир Кличко відразу ж після перемоги над Крісом Бірдом заявив, що його головною метою є об’єднання титулів. Однак, за словами його менеджера Бернда Бенте, двобій з чемпіоном WBA росіянином Миколою Валуєвим не входить у плани Кличка.
«Не думаю, що цей бій зацікавить кого-небудь, крім німецьких вболівальників. Валуєву пощастило, що не показували в США, бо ж насправді він програв. Якби він боксував у США так, як він це робив проти Джона Руїза і Ларі Дональда, то його б освистали, починаючи з другого раунду. Його бої невидовищні і нецікаві. Думаю, що шанувальники боксу не погодяться дивитися подібний бій», — заявив Бенте.
Він також прокоментував думку, що під керівництвом Емануеля Стюарда Володимир може стати другим Ленноксом Льюїсом. «Це дуже висока мета. Леннокс Льюїс був великим чемпіоном, який досяг дуже багато чого в боксі. Володимир зараз зробив крок вперед у своїй кар’єрі. Ми впевнені в тому, що він кращий надваговик у світі, але він має це довести», — сказав Бенте.