БАНДИТИ ЗВИНУВАЧУЮТЬ У «БАНДИТИЗМІ» УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТІВ

Таке вже було в історії України. Радянсько-сіоністські ідеологи звинувачували патріотів України в українському буржуазному націоналізмі, бандитизмі і подібних «злочинах» протягом усього періоду перебування України у складі так званого СРСР.
Мабуть, В. Рабинович добре штудіював роботи і зловісну діяльність більшовицько-сіоністських провокаторів, оскільки його окремі матеріали в одіозних періодичних виданнях на кшталт «Столичных новостей» ніскільки не відрізняються від комуно-сіоністичних матеріалів часів сумнозвісного СРСР.
25.04. — 01.05. 2006 р. у № 15 вказаної газети надрукована стаття під назвою «Бандиты снова угрожают нашим журналистам!», в якій знову мусолиться тема побиття головного редактора газети «Столичные новости» В.Кацмана. Факт, безумовно, достойний справжнього жалю. Але як провокаційно і протизаконно обігрує його В. Рабинович, який за радянських часів за свою злочинну діяльність багато відсидів у виправно-трудових колоніях суворого режиму: «Вы знаете, отдельный вирус, попавший в организм человека, можно вылечить быстро. Но гораздо важнее глобально уничтожить источник заразы. А настоящим отравляющим мир и спокойствие источником заразы в Украине является Межрегиональная Академия управления персоналом (МАУП), сеющая бандитизм, оголтелый национализм и межнациональную вражду. К МАУП сегодня прилепились различные бандитские структуры, они финансируют разжигание межнациональной розни, бандитизм, терроризм».
І це проголошує людина, для якої багато років в’язниця була «домом родним». Людина, якій в радянські часи могли винести вирок у вигляді розстрілу за злодійські дії щодо народного добра, але радянський гуманний суд поблажливо дав «всього» чотирнадцять років ВТК суворого режиму.
Ми вже неодноразово повідомляли, що В. Рабинович психічно хвора людина. В здоровому глузді таких дурниць і безпідставних кримінально-караних звинувачень ніхто проголошувати не буде.
Тому, звертаючись до правоохоронних органів і органів охорони здоров’я, ми вимагаємо: або підтвердіть наявність психічної хвороби у цього «професіонального єврея», щоб усе, що він робить і говорить сприймалося адекватно нормальними громадянами, або, врешті-решт, притягніть цього злочинця до кримінальної відповідальності.
Департамент правового захисту МАУП