КУДИ ВКЛАДАЮТЬ СВОЇ МІЛЬЙОНИ УКРАЇНСЬКІ МОЖНОВЛАДЦІ

Після досліджень, яким машинам надають перевагу наші політики, стало цікаво, де ж вони перебувають в той час, коли не вирішують глобальні та важливі українські питання. Де саме політики ховаються від очей допитливих українців, як намагаються відчути себе звичайними громадянами та провести час із своєю родиною.

Якщо пригадати, яким машинам деякі з них надають перевагу, страшно собі уявити, які палаци вони собі відбудували.
Після аналізу вартості будинків і квартир за допомогою декількох ріелторських агентств Києва та Донецька виявилось, що найдорожчим майном володіє президент Віктор Ющенко.
Так, вартість будинку президента в Безрадичах ріелтори оцінили приблизно від 1 до 1,7 мільйона доларів. Розмір ділянки від 40 до 60 соток, а сам будинок площею понад 600 квадратних метрів. На території садиби п’ять приміщень: лазня, хата-музей, будинок-кабінет господаря, двоповерховий будинок, де приймають гостей та «бджолина хатинка», в якій зберігаються стільники. Також на території садиби є сад.
Згідно із декларацією, Ющенко також володіє квартирою в Києві, площею 471,9 квадратних метра по вулиці Малій Житомирській. Ріелтори кажуть, що коштує вона від 1,4 до 2,4 мільйона доларів.
На другому місці опинився перший президент, член СДПУ(о) Леонід Кравчук. Його будинок розміщений на території Кончі-Заспи в елітному селищі «Золоті ворота». Верхню частину будинку дуже добре видно з траси. Ріелтори вважають, що «хатинка» Кравчука тягне від 2 до 2,5 мільйона доларів.
Партійний шеф Кравчука, лідер СДПУ(о) Віктор Медведчук, мабуть, так багато грошей не заробив, тому живе в будинку вартістю від 1,3 до 1,5 мільйона доларів. Його садиба — на Московській площі (вулиця Медвинська). Як пише газета «Сегодня», він живе там разом із дружиною Оксаною Марченко та маленькою донькою Дашею.
Член «Нашої України» Роман Зварич володіє будинком у селищі Лісники недалеко від Кончі-Заспи. Ріелтори вважають, що ціна його від 1,5 до 1,7 мільйона доларів.
Приблизно так ріелтори оцінили будинок нового мера столиці Леоніда Черновецького, що також збудований в Кончі-Заспі за санаторієм «Жовтень». Присадибна ділянка невелика. А будинок виходить на невеличке озеро.
Дешевше оцінений будинок колишнього прем’єра, лідера Партії Регіонів Віктора Януковича. Його садиба — в Донецьку на вулиці Райніса. Поряд розмістився ботанічний сад, ставок та циганське селище. Ріелтори вважають, що дім Януковича коштує від 700 тисяч доларів до одного мільйона.
Не відстає від нього і колишній президент Леонід Кучма, квартира якого в будинку на вулиці Десятинній, 10. Вона займає весь шостий поверх. Її площа складає 200 квадратних метрів. Для того, щоб він міг дивитись на Андріївську церкву, для нього спеціально вирубали в стіні вікно. Таке собі невеличке гніздечко колишнього президента коштує від 600 тисяч доларів до одного мільйона. Проте сам Кучма там майже не жив. Йому більше до вподоби дача в Кончі-Заспі, за яку донедавна платила держава.
Соціаліст Йосип Вінський проживає в триповерховому будинку на Татарці в Києві поряд із посольством Індонезії на вулиці Нагорній. Хатинка соціаліста побудована ще в 1999 році. Загальна площа складає 400 квадратних метрів, в яких розмістились три спальні, кухня і підсобні приміщення. Разом із Вінським тут мешкають дружина, донька і вівчарка на ім’я Сем. Вартість будинку складає від 750 до 850 тисяч доларів.
Дещо від нього відстає нашоукраїнець Петро Порошенко. Він володіє трикімнатною квартирою площею близько 100 квадратних метрів по вулиці Грушевського, 9. Крім того, на дружину і тещу записана дача під Борисполем у селі Петровському. Її площа – 300 квадратних метрів плюс 24 сотки землі, пише газета.
Найбіднішим виявився глава секретаріату президента Олег Рибачук. Його двоповерховий будинок у селі Плюти, за оцінкою ріелторів коштує 260-320 тисяч доларів. У двоповерховому будинку всього 5 кімнат: дві на першому поверсі і три на другому. Присадибна ділянка складає 30 соток. Тут Рибачук мешкає разом із дружиною Інною і двома дітьми.
В рейтингу немає лідера БЮТ Юлії Тимошенко, оскільки будинок, в якому вона проживає — орендований, розміщений в Кончі-Заспі між елітним селищем та санаторієм «Жовтень».
Прем’єр Юрій Єхануров, Валерій Пустовойтенко та Євген Марчук теж живуть в Кончі-Заспі. Як зазначає газета, вартість будинків там починається від мільйона доларів.
Особиста квартира Литвина розташована в будинку поруч із будівлею парламенту і Нацбанку, на розі вулиць Садової та Інститутської. Проте сам спікер мешкає на державній дачі.
Також на державній дачі досі проживає колишній спікер парламенту, соціаліст Олександр Мороз. До речі, вона розташована недалеко від дачі Кучми. Цікаво, чи ходять вони один до одного на чай?