ЗАКЛИК ДО ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ?

ЗАЯВА ПРЕЗИДІЇ МІЖРЕГІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

ЗАЯВА ПРЕЗИДІЇ МІЖРЕГІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ
          Нещодавно від імені виборчого блоку «Наша Україна» оприлюднено заяву, в якій допущено нічим необґрунтовані звинувачення Міжрегіональної Академії управління персоналом і її керівників в антисемітизмі, розпалюванні міжнаціональної ворожнечі та ксенофобії.
          Підставою до такої хворобливої реакції стала редакційна стаття в «Українській газеті плюс», № 6 за 2006 рік «Міністр з американської синагоги», в якій висловлені власні погляди на лакейську поведінку в.о. міністра оборони України А. Гриценка і на склад сьогоднішньої так званої «української» політичної еліти, переважна більшість якої є або представниками організованого єврейства або наближеною до нього.
          Нічим не спровоковані, грубі, наклепницькі нападки на Академію, які містяться у заяві ВБ «Наша Україна» свідчать про глибоку аморальність і падіння тих, хто її готував і хто заховався за анонімною заявою. До таких звинувачень до цього часу не опускався ніхто із опонентів МАУП. Оскільки представники «Нашої України» знаходяться при владі, подібні випади проти законослухняної організації і її керівників, які виграли всі судові процеси стосовно облудних звинувачень у антисемітизмі і розпалюванні міжнаціональної ворожнечі, є неприкритим терором і закликом до політичних репресій. Крім того, це ще раз підкреслює, що влада в Україні є недемократичною і чужинською, за якою стоять міжнародні сіоністські сили, уособлювані у цьому неприродному утворенні Безсмертним, Червоненком, Беспалим, Порошенком, Мартиненком, Геращенко, Третьяковим та іншими одіозними особистостями.
          Виникає запитання, хто дав право сіоністським попихувачам реально, а не уявно розпалювати в Україні міжнаціональну ворожнечу шляхом друкування брудних заяв? Хто дав право паплюжити український національно-патріотичний заклад освіти?
          Безумовно, незважаючи на те, що автори облудної заяви заховалися за її анонімністю, вони постануть перед судом і вимушені будуть понести заслужене покарання за свої безвідповідальні і протизаконні дії. Одночасно ми вимагаємо від органів прокуратури і Центральної виборчої комісії дати належну оцінку діям провокаторів, які допустили кричущі порушення закону.

Президія Міжрегіональної Академії управління персоналом