Політичні терористи готують фізичну розправу над лідером УКП

Заява Президії Національної Ради Української Консервативної партії

Заява Президії Національної Ради  Української Консервативної партії

          Із поінформованих джерел стало відомо, що минулого тижня, під головуванням одного із лідерів СДПУ(о) Григорія Суркіса у містечку поблизу Києва відбулося зібрання, на якому прийнято рішення про фізичне знищення лідера Української Консервативної партії Георгія Щокіна.
          Вірогідність такого повідомлення і прийнятого злочинного рішення не може викликати сумнівів, оскільки СДПУ(о) давно вже ототожнюють не як політичну партію, а як політичну терористичну організацію, яка стоїть на сторожі інтересів єврейської олігархії і збагатилася за рахунок нечуваного грабунку пересічних українців.
Сьогоднішня влада нічого не робить для розкриття злочинів, до яких, за інформацією різноманітних джерел, долучені структури вищезазначеної організації. Це і вбивство банкіра Ляха. Це і замах на вбивство лідера УКП Георгія Щокіна, який стався у жовтні 2004 року і ряд інших зловісних дій.
          Не виключено, що до злочинних намірів громадянина Ізраїлю Суркіса, якого неодноразово в різних ЗМІ викривали як особу причетну до різноманітних правопорушень, долучена посол Ізраїлю Наомі Бен-Амі, яка веде себе останнім часом надто агресивно по відношенню до МАУП і УКП, дає вказівки владі і фактично закликає до знищення цих українських організацій, які стоять на сторожі злочинних посягань чужинців і насамперед єврейської олігархії поневолити Україну і українців.
          Ми закликаємо владу звернути увагу і забезпечити державну протидію діяльності політичних і економічних злочинців, захистити українських громадян від їх протиправних посягань.
          Невиконання державою своїх функцій поставить нас перед необхідністю організації самозахисту, для чого у нас є сьогодні всі підстави і ми здатні це здійснити.