МІНІСТРИ — СЛУГИ СІОНІЗМУ?

Офіційно!

Президентові України В.А. Ющенку
В.о. прем’єр-міністра України Ю.І. Єханурову
ЗАЯВА 

Президії МАУП 
стосовно репресивно-терористичних дій керівництва МЗС та МВС України


Офіційно!

Президентові України В.А. Ющенку
В.о. прем’єр-міністра України Ю.І. Єханурову
ЗАЯВА 

Президії МАУП 
стосовно репресивно-терористичних дій керівництва МЗС та МВС України          До нас потрапила копія листа заступника міністра закордонних справ України В.Д. Хандогія на ім’я заступника міністра внутрішніх справ України М.Г. Вербенського «Щодо заходів стосовно антисемітської діяльності МАУП» (додається). В цьому протизаконному повідомленні з позначкою «ТЕРМІНОВО» В. Хандогієм облудно, безпідставно і провокативно діяльність поважного і добре відомого навчального закладу — МАУП — була названа «антисемітською», хоча В. Хандогій як заступник міністра закордонних справ України повинен достеменно знати, що подібні звинувачення можливі лише після судового вироку. МАУП, навпаки, виграла кілька десятків судових справ та пройшла стільки ж прокурорських перевірок, які офіційно довели, що діяльність Академії не має жодного відношення до «антисемітизму», а ті, хто її в цьому звинувачували, понесли відповідні покарання. Як нам відомо, на цей протиправний лист В. Хандогія МВС України також повідомило, що немає жодних даних стосовно «антисемітської» діяльності МАУП.
          Водночас з наведеного листа стало відомо, що в.о. міністра внутрішніх справ України Ю. Луценко, який, за повідомленням ЗМІ, має громадянство Ізраїлю, під час свого візиту до США 7-10 лютого нинішнього року проінформував у спецслужби відомої своєю всесвітньою агресією держави «про послідовність дій Українського Уряду, які вживаються з метою припинення антисемітської діяльності МАУП». Тобто йдеться про свідоме протизаконне знищення найбільшого закладу освіти України з боку урядових структур, зокрема Міністерства внутрішніх та Міністерства закордонних справ, а замовником цих політичних репресій виступають США, за якими завжди стоїть Ізраїль. Це підтверджується і відомими нетактовними заявами послів названих держав Гербстом та Бен-Наомі.
          Враховуючи, що Луценко — громадянин Ізраїлю, не виключаємо причетність до спецслужб США нинішнього заступника керівника МЗС Хандогія. Загалом таку ворожу діяльність стосовно українського закладу освіти з боку державних високопосадовців розцінюємо як антидержавну, суто «КДБешну», репресивну та терористичну, за якою, можливо, криється зрада Батьківщини. Виходячи з наведеного, вимагаємо:
1. Негайно звільнити з обійманих посад міністра внутрішніх справ України, громадянина Ізраїлю Ю. Луценка та заступника міністра закордонних справ України В. Хандогія.
2. Доручити Службі безпеки України провести ретельне розслідування діяльності Луценка та Хандогія стосовно їхнього можливого співробітництва із спецслужбами США та Ізраїлю, що кваліфікується як зрада Батьківщини.
3. За результатами розслідування притягти Луценка, Хандогія та інших причетних до цієї антидержавницької діяльності осіб до відповідної відповідальності.

Відповідь просимо надати у встановлений діючим законодавством термін.

За дорученням Президії, наради керівників регіональних підрозділів МАУП  Георгій ЩОКІН 

15.03.2006
А ось оригінал тієї телеграми, в якій держслужбовець фактично зізнається в тому, що проти МАУП планується чергова провокація. 

МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
ТЕРМІНОВО!

Заступнику Міністра внутрішніх справ України, начальнику Головного штабу, генерал-лейтенанту міліції М.Г.Вербенському

Щодо заходів стосовно антисемітської діяльності МАУП


Шановний Михайле Георгійовичу.

          Як відомо, 7-10 лютого 2006 року відбувся візит Міністра внутрішніх справ України Ю.В. Луценка до США. За отриманою інформацією від Посольства України у Вашингтоні, в ході цього візиту, окрім питань двостороннього співробітництва між нашими державами у правоохоронній сфері, обговорювалася також ситуація навколо діяльності МАУП. Під час переговорів з даної проблематики, Міністр Ю.В. Луценко інформував американську сторону про послідовність заходів Українського Уряду, які вживаються з метою припинення антисемітської діяльності МАУП.
          Беручи до уваги той факт, що питання діяльності МАУП, а також відповідна реакція на це української влади стане предметом обговорення в ході запланованого на початок березня ц.р. візиту Міністра закордонних справ України Б. Тарасюка до США, просимо доручити інформувати МЗС України ([email protected]), по можливості, до 22 лютого ц.р. стосовно конкретних заходів, які вживаються правоохоронними органами України щодо запобігання діям МАУП, які можна кваліфікувати як антисемітські.    


        В.Д.Хандогій