З ЛІДЕРАМИ ЯСНО, З АУТСАЙДЕРАМИ — НАПОЛОВИНУ

22 тур чемпіонату України відзначився виїзними перемогами обох лідерів над суперниками з однаковим великим рахунком — 3:0.

Проте далися вони їм по-різному. Київське «Динамо» голами Сергія Реброва та бразильця Клебера заспокоїло своїх прихильників вже на початку зустрічі в Донецьку. Натомість гірникам у Запоріжжі проти місцевого «Металурга» попервах довелося непереливки. Впродовж більш, ніж половини матчу вони були близькими до того, аби втратити очки. Проте рикошет після удару Маріки на початку другого тайму переломив хід зустрічі. Під кінець гри, коли «Металург» кинувся відіграватися, «Шахтар» забив ще двічі. Відтак зберіг триочкове відставання від «Динамо» в турнірній таблиці.
          Звітний тур також відзначився «міжусобицями» претендентів на «зону УЄФА». «Металіст» у Харкові приймав «Чорноморець». Ігрова перевага господарів поля не принесла їм очікуваного результату. На гол Сергія Кузнецова одесити відповіли результативним пострілом з пенальті, який викликав чимало нарікань у харків’ян. У Маріуполі «Іллічівець» приймав «Дніпро», який перед стартом сезону цього року очолив Олег Протасов. У першому таймі перевага була за його підопічними. Натомість по перерві маріупольці диктували хід гри. І тільки везіння допомогло дніпропетровцям уникнути поразки.
          Найнапруженішою видається боротьба у нижній частині турнірної таблиці. У 22 турі третю перемогу в  цьому чемпіонаті здобуло «Закарпаття». Проте навряд чи це йому допоможе залишитися у вищій лізі. Натомість потенційними претендентами на друге місце знизу, яке також понижує в класі, наразі можна вважати щонайменше шість команд.