Заява Української Консервативної партії щодо можливої фальсифікації результатів виборів 2006 року

За кілька днів на нас чекають вибори, які влада обіцяє провести максимально чесно та прозоро. Та це лише слова, бо ми почули уже дві заяви керівника виборчого штабу НС «Наша Україна» Р. Безсмертного про те, що якщо їхній блок не отримає більшість у парламенті, то Президент розпустить Верховну Раду

Український народе!

     За кілька днів на нас чекають вибори, які влада обіцяє провести максимально чесно та прозоро. Та це лише слова, бо ми почули уже дві заяви керівника виборчого штабу НС «Наша Україна» Р. Безсмертного про те, що якщо їхній блок не отримає більшість у парламенті, то Президент розпустить Верховну Раду; ми є свідками залякування виборців Партією регіонів та бандитською командою Януковича; нас турбує радикальна якобінська політика зачистки політичного поля міністром-соціалістом Ю.Луценком; ми уже втомилися від параноїдального марення Юлії Тимошенко про крісло Прем’єр-міністра. Складається враження, що вибори уже відбулися, і відбувається розподіл призових портфелів поміж блоками, що досягли найкращих результатів в обдурюванні народу.
     Паралельно з маніпулюванням свідомістю виборця за допомогою політичної реклами, блоки, які перебувають при владі в Україні, готують широкомасштабні фальсифікації результатів виборів, сподіваються максимально використати адміністративний ресурс. Помаранчева влада добилася того, що територіальні виборчі комісії в деяких проблемних для «Нашої України» регіонах практично не готові до виборів, губернатори уже отримали чіткі вказівки від своїх партій щодо «правильного перебігу» виборчого процесу, проти незручних регіональних лідерів «вчасно» відкрито кримінальні справи, «хазяїн Донбасу» уже роздав обіцянки та «цінні подарунки» авторитетним людям, залізна леді Ю. закликала не розпорошувати парламент поміж «дрібними партіями».
     Українська Консервативна партія попереджає, що зробить усе можливе, аби не допустити фальсифікації результатів виборів та роздерибанювання народного волевиявлення поміж кланово-політичними синдикатами, якими є блоки «Наша Україна», БЮТ, «Ми», та партією Януковича. Українська Консервативна партія, використовуючи наявний у партії науковий та громадський потенціал, проведе паралельний підрахунок голосів і оприлюднить результати у доступних всеукраїнських виданнях. Ми не допустимо кланам знову вкрасти в українського народу перемогу, як це сталося минулого року, коли національна революція завершилася банальною зміною кланів у владних коридорах. Ми застосуємо усі методи, щоб влада в Україні нарешті стала українською.


З нами Бог та Україна.
Перемога буде.


22 березня  2006 року


Президія Національної Ради Української Консервативної партії