Кріс БІРД: «Я — БОЄЦЬ № 1 У НАДВАЖКОМУ ДИВІЗІОНІ»

Володимир Кличко готується до двобою за чемпіонський пояс версії IBF. Поєдинок заплановано на 22 квітня в німецькому Манхаймі. Суперником Володимира буде відомий американський боксер Кріс Бірд. Про його настрій та підготовку йшлося в інтерв’ю розміщеному на офіційному сайті братів Кличків. До вашої уваги найцікавіші його уривки. _x000D_

— Кріс, чим буде для вас 22 квітня?
— Для мене цей день повинен стати всім. Мова не йде про бажання помститися Володимирові за програш у жовтні 2000 року. Головне, чого я хочу — довести всім, що саме я є кращим важковаговиком у світі. А також тим боксером, хто зуміє перемогти обох братів Кличків. Саме тому, мій майбутній поєдинок 22 квітня так багато значить для мене.
— Однак, про вашу впевнену перемогу над Віталієм, як мені здається, говорити не доводиться. Виграти у Віталія вам допомогла отримана ним травма...
— Жаль, що Віталій залишив ринг. Я б із задоволенням провів двобій проти нього. Однак, якщо говорити фактами, він програв тільки мені та Леноксу Льюїсу.
— Ваше ставлення до того, що вас у двобої з Володимиром не вважають фаворитом?
— Мене це не турбує. Однак, коли після двобою з Володимиром, рефері підніме мою руку та мене оголосять переможцем, впевнений, що ця думка зміниться.
— Ви вважаєте, що працюючи у двобої з Володимиром першим номером і постійно нав’язуючи йому обмін ударами, ви будете мати перевагу?
— Я збираюся робити всього потроху. Звичайно ж, я не збираюся летіти відкритим на Володимира. Маю достатній досвід і знання, щоб перемогти його.
          У першому нашому поєдинку, я часто опинявся на шляху його правої руки. Тож тепер буду робити все, щоб нейтралізувати його переваги. Триматися від нього подалі та намагатися обдурити його, обійти і зблизившись, зробити те, що повинен зробити. Якщо хтось впевнений у тому, що я не маю динаміту в кулаках, побачать, наскільки помиляються. Я також можу вдарити сильно, як і багато інших великих бійців.
          На рингу я мушу стати справжнім монстром. Забудьте мою колишню елегантність. Я зроблю так, щоб Володимир почав задкувати під моїми ударами.
— Рік тому ви не погоджувалися на двобій проти Володимира в Німеччині. Своє рішення ви обґрунтовували тим, що там вам ніколи не дадуть виграти. Тепер ви змінили свою думку. Чому?
— Я можу допустити можливість того, що в Німеччині мені, як і колись, можуть «допомогти» програти. Але я прийняв рішення і нічого не боюся. Спочатку я думав про те, що ніколи не буду проводити двобоїв у Німеччині, але тепер я готовий до того, щоб зустріти Володимира саме там. Могло скластися так, що я вдруге з ним не зустрівся б, якби Володимир програв Лаймону Брюстеру. Але я дуже хочу провести бій з Володимиром. Бо бажаю одного — стати тим бійцем, якому вдалося перемогти обох братів Кличків. Нині перебуваю в прекрасній спортивній формі та психологічно готовий до двобою проти Володимира. Тому мене вже не хвилює, де саме повинен відбутися мій двобій з ним.
— Як ви ставитеся до заяви Володимира, що збирається нокаутувати вас?
— Якщо він настільки впевнений у тому, що неодмінно нокаутує мене, то чому він не зробив це в першому нашому двобої?! Він не зміг нокаутувати мене в жовтні 2000 року, коли в мене виникли проблеми зі зневоднюванням, і я був у не найкращому фізичному та функціональному стані, починаючи вже з четвертого раунду. До того ж, моє лице було суцільною гематомою. Тепер нехай він думає про те, що він сам може програти нокаутом, оскільки я досконаліший за Володимира.
— На вашу думку, наскільки змінився Володимир після першого двобою з вами?
— Володимир був великим бійцем, поки до його підборіддя не почали добиратися бійці з потужними ударами. Після цього його статус великого сильно похитнувся. Володимир великий і сильний боєць, який упевнений у своїй перемозі. Однак вся його впевненість ґрунтується лише на тому, що він зміг перемогти мене п’ять років тому. Але тепер існує величезна різниця між нашим минулим двобоєм і майбутнім.
          Якщо він хоче перемогти, то він просто змушений буде битися. Я впевнений, що ніхто як колись так і тепер не зможе протистояти мені всі дванадцять раундів. І саме в чемпіонських раундах я покажу великий бокс.
Я впевнений, що він буде готовим психологічно до двобою проти мене, оскільки він один раз вже перемагав мене. За останні п’ять років він став старшим і мудрішим. Однак, за ті ж п’ять років, він був двічі нокаутований і сім разів опинявся в нокдауні. Володимир має слабке підборіддя, він швидко втомлюється, а його серце не є по-справжньому великим.
          Мені подобається входити в чемпіонські раунди, коли мій суперник, вже повністю знесилений, починає уникати боротьби, або намагається втриматися за мене в клінчі. Для мене це є досить забавним. Самі поміркуйте, моя вага в межах 98-100 кілограм. До того ж, як усі припускають, я не панчер. Але, що ми бачимо?! В останніх раундах вищі та сильніші хлопці просто чіпляються за мене мертвою хваткою, прагнучи максимально убезпечити себе. Саме це ми й зможемо побачити знову. Ви станете свідками того, наскільки багато моїх ударів Володимир пропустить, після того, як закінчиться дев’ятий раунд. Я не програю. Будьте в цьому впевнені.
— Про це ми дізнаємось 22 квітня. Кого ви вважаєте бійцем № 1нині  у надважкому дивізіоні?
— Після того, як Віталій залишив бокс, цей боєць — я!