«КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ», або «СІОНО-СОЦІАЛІСТИЧНИЙ СОЮЗ»

Телеглядачі протягом тривалого часу «зомбуються» рекламою соціалістів, в якій голова СПУ О. Мороз стверджує — «ми команда професіоналів», але не уточнює в чому саме полягає їхній «професіоналізм».

           Можливо, в ефективності переговорів лідера СПУ з головними рабинами Києва та Брюсселя, яких ніколи не можна було «запідозрити» в любові до України та українців? Або у появі великих грошей на рекламну кампанію соціалістів, які, можливо, і з’явилися саме після тих переговорів? Або з діяльності сьогоднішніх міністрів-соціалістів Луценка, Ніколаєнка та Баранівського, які успішно «валять» правоохоронну, освітянську та сільськогосподарську галузі? Якщо це «професіоналізм», то, погодьтеся, дуже дивного ґатунку.
           До названих вище соціалістичних провідників треба додати ще М. Рудьковського, якого різноманітні ЗМІ неодноразово звинувачували у банальному шахрайстві та вказували на його родинні зв’язки з колишнім німецько-фашистським прислужником. Цікава фігура і іншого провідника соціалістів А. Деркача — сина скандально відомого екс-глави СБУ часів Кучми. Саме цей Деркач привіз в Україну з Ізраїлю на своєму (!) літаку одіозного злочинця Рабиновича, який забруднює вітчизняний інформаційний простір українофобськими газетками. Саме в одній з таких рабиновичівських рептильок була надрукована стаття «Мороз та його відморозки»… Дійсно, щось дуже кардинальне повинно було відбутися, аби соціалісти «поріднилися» з рабиновичівською камарильєю. 
           Таємницю такої єдності слід шукати, скоріше за все, в ідеологічній сфері, оскільки вже давно відомо, що соціалізм і сіонізм беруть початок з одного джерела, а саме: з праць євреїв М. Гесса та К. Маркса. Сіонізм був свого часу засуджений Генасамблеєю ООН, а тоталітарні комуністичні режими (соціалізм, згідно з Марксом, є «першою фазою» комунізму) — спеціальною резолюцією Європарламенту 2006-го року. Але носії цих засуджених ідеологій і досі почувають себе комфортно в Україні, ще й обіймають парламентські та міністерські крісла. Такому об’єднанню «професіоналів» від засуджених світовою та європейською спільнотою ідеологій нарешті треба покласти край.

Вл. інф.