ДЕВІД ДЮК ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО МОЖЛИВУ СВІТОВУ ВІЙНУ

Днями у Міжрегіональній Академії управління персоналом побував відомий американський правозахисник, колишній конгресмен США Девід Дюк. Він узяв участь у руглому столі на тему «Зовнішня політика США у сучасних умовах».

Почесний доктор Міжнародної Кадрової Академії Девід Дюк повідомив, що в Сполучених Штатах, як і в Україні, основними засобами масової інформації володіють єврейські магнати, які проводять політику, що далека від інтересів американців. Так, 2001 року ЗМІ робили все, аби зв’язати вибухи у Всесвітньому торговому центрі з необхідністю розв’язання війни в Іраку. Телебачення і газети вели масову пропаганду, що Ірак має ядерну зброю, якою загрожує Америці. Людей обдурювали, аби лише вони погодилися пожертвувати мільярди доларів на війну з Іраком. І це їм вдалося. Підраховано, що на іракську кампанію американський уряд витратив 500 мільярдів доларів, що дорівнює майже двадцяти річним бюджетам Росії.
Американський політик на власному прикладі продемонстрував, вирішальний вплив сіоністських груп на владу США. Девід Дюк зазнав переслідувань у «найдемократичнішій» країні світу за власну книгу «Єврейське питання очима американця», у якій дослідив проблему сіонізму. Книга стала бестселером серед політичної та історичної літератури. Її, до речі, видано і в Україні, в МАУП.
На думку Девіда Дюка, найближчим часом американська влада, яка перебуває під впливом екстремістських сіоністських груп, має намір розв’язати війну в Ірані, а потім і в інших східних країнах, де перетинаються інтереси світових єврейських корпорацій. Для цього уже ведеться пропагандистська підготовка населення газетами і телебаченням Америки. Тому американський правозахисник закликає усіх тверезо мислячих людей зупинити агресію сіонізму, який загрожує існуванню всього людства.
Олег ІВАНЮК
Фото Миколи СТЕПАНЦЯ