НЕ БІЙТЕСЯ СТАРОСТІ: ВОНА ВТІЛЮЄ МУДРІСТЬ!

 Тому не дозволяйте роботодавцям, які в питаннях старості нічого не розуміють, а також статистиці переконати вас у тому, що старіння рівносильне розумовому й тілесному руйнуванню. Відкиньте це хибне твердження! Натомість прагніть до істинного самопізанння й широкого бачення, в якому ви будете такими, як маєте бути: щасливими, сяючими, наповненими радістю й силою.
  ЖИВИЙ РОЗУМ У 95 РОКІВ
Мій батько в шістдесят п’ять років почав вивчати французьку мову, а в сімдесят років став визнаним авторитетом в цій галузі. Коли йому минуло сімдесят, він почав вивчати кельтську мову й став відомим викладачем цієї мови. Він допомагав навчатися моїй сестрі і помер у віці дев’яноста дев’яти років. В день його смерті він мав такий само світлий розум, як і в двадцять років. З віком його почерк ставав красивішим, а розум — все більш ясним.
На прикладі свого батька я зрозумів: людині стільки років, на скільки вона думає й відчуває.
  ЛІТНІ СПІВГРОМАДЯНИ — ЦЕ ПРЕСТИЖНО ДЛЯ КРАЇНИ
Справжня радість розповідати про досягнення стариків. Знаменита німецько-американська співачка Ерностина Шуман-Хайну досягла вершини артистичної кар’єри уже будучи бабусею.
Сократ уже у віці сімдесяти років навчився грати на багатьох музичних інструментах і досконало оволодів цим мистецтвом. Мікеланджело створив свої найвизначніші полотна у віці вісімдесяти років. В цьому ж віці Гете закінчив свого «Фауста», а Ранке в дев’яносто один рік «Світову історію».
Ньютон ще у вісімдесят п’ять років займався невтомною науковою діяльністю.
Всі ці приклади доводять, яке справді місце мають займати в суспільстві літні люди. Отож якщо ви вже на пенсії, все одно є час пробудити в собі інтерес до життя і здійснити те, про що ви завжди мріяли.
За книжкою Джозефа Мерфі «Сила вашої підсвідомості»