ЗНИЩЕННЯ АКАДЕМІЇ – У ДАРУНОК ДІТЯМ СІОНУ

26 вересня нинішнього року члени ДАК на чолі з Ніколаєнком прийняли безпрецедентне рішення про відмову у видачі дипломів випускникам МАУП, які вже склали державні іспити, та про закриття майже 30 регіональних інститутів та коледжів Академії.

Сталося це на свято єврейського нового року та перед відкриттям єврейського міжнародного форуму з 65-річчя трагедії Бабиного Яру. Це відвертий замах на життя 65-тисячного колективу українського навчального закладу тільки за те, що він не боявся висловлювати своє занепокоєння сіоністським засиллям в Україні і світі.
Серед замовників цього суто політичного вбивства з ритуальним відтінком називали на початку року Й. Вінського, який начебто отримав за це великі гроші з Ізраїлю. Виконавцями, як відомо, призначено соціалістів Ніколаєнка – міністра освіти та Луценка – міністра внутрішніх справ. Долучилися до цієї ганебної справи й інші соціалісти, які писали у всі інстанції запити: Рудьковский, Садовий, Мордовець та ін. Ми маємо письмові підтвердження того, що МЗС на чолі з Тарасюком та відомство Луценка вели офіційну переписку щодо дій проти МАУП. Але з часом Вінський відійшов від соціалістів, як і Луценко, і тому організацію вбивства навчального закладу перебрали на себе інші люди.
Ходять чутки, що за знищення МАУП скандально відомий Фельдман пообіцяв не менш скандально відомому Ніколаєнку 10 мільйонів доларів. Правда це чи ні – мають з’ясувати правоохоронці, але ми таку можливість допускаємо. Водночас зацікавленою стороною у вбивстві Академії є сіоністське оточення Ющенка на чолі із самим Ющенком, який здійснює відверту американсько-ізраїльську політику. Наші симпатики розповідають, що в Україну разом з численними єврейськими організаціями з усього світу прибув член РНБО США Девід Флінт, який у приватній розмові заявив, що головним завданням його візиту до Києва є знищення МАУП. Підтвердженням цього є й виклик 25 вересня Ющенком міністра Ніколаєнка, де, напевно, й було остаточно вирішено питання знищення МАУП. Наступного дня, 26 вересня, Ніколаєнко виконав це завдання.
Хто такий Ніколаєнко, вже всім добре відомо. Ось тільки один приклад: за даними Рахункової палати України, діяльність Ніколаєнка на посаді міністра освіти, згідно з широко оприлюдненими даними, завдала державі шкоди на один мільярд (!) гривень. Він – руйнівник за своєю суттю, і його подальше перебування на міністерській посаді є загрозою національним інтересам України. Нічим не відрізняються від Ніколаєнка й ті, хто підтримав його намір вбити Академію. Наприклад, ректор університету «Україна» Таланчук. Він у своїх рекламних буклетах повідомляє про 319 філій (!) свого закладу, які де тільки не розташовані. Це і ректор Київського Національного університету Скопенко, декана якого тягали в наручниках за хабарі, але через свої зв’язки він і досі тримає цього хабарника на деканській посаді. Це ректор Європейського університету Тимошенко, в закладі якого, як писали свого часу газети, готувалося вбивство співзасновника – власної дружини. З цієї ж когорти і ректор Юридичної академії з Харкова Тацій, де хабарництво давно всім відоме, але він весь час підлаштовується під чергову владу.
МАУП боротиметься за свій заклад, за своїх студентів та викладачів, за їхнє право вибору на навчання, за те, щоб вони мали змогу отримати якісну українську освіту без хабарів. Уже готуються позови до Ніколаєнка та його поплічників, вимагає його негайної відставки та притягнення до відповідальності за шкоду, завдану державі.
Олег Іванюк