ПРОДАВАТИ УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ — ЗЛОЧИН!

Звернення Української Консервативної партії до народних депутатів України

Шановні народні депутати!
Українська Консервативна партія вкрай стурбована тим, що Верховна Рада України нового скликання не робить жодних кроків з метою недопущення вступу в дію поспішного і непродуманого рішення парламенту попереднього скликання щодо продажу землі. Ми вважаємо, що продавати українську землю — то фактично злочин як з позиції законодавчої, так і з  економічної, моральної та політичної. Нинішня влада в Україні, кожну з гілок якої не підтримує більше половини населення України, не має морального права розпродувати єдине вціліле багатство народу з метою продовжити на якийсь час своє перебування при владі. Ті одноразові виплати малозабезпеченим, які влада практикує після того, як вкраде черговий ласий шмат народного багатства, не вартуватимуть тих злиднів, які очікують сільське населення після приватизації сільськогосподарських угідь. Уже нині грошовиті зайди обгородили наші річки, озера, ліси, до яких проста людина не має доступу. Питання ж ріллі — це буквально питання життя і смерті мільйонів українських селян, які будуть продані у рабство сучасним латифундистам так само, як перетворилися на безправних пролетарів робітники приватних заводів.
Практика приватизації в умовах кланово-олігархічної системи в Україні може призвести тільки до фантастичного злочинного збагачення кількох сотень переважно неукраїнських родин. А постраждає весь український народ. Проведена за всі роки незалежності приватизація промисловості, в тому числі й таких промислових гігантів, як «ЗАЗ», «Нікопольський феросплавний завод», «Миколаївський глиноземний завод», «Криворіжсталь», не принесли державі багатства, а народу — поліпшення життя. Бо   гроші від продажу осіли в кишенях світової мафії та власних продажних можновладців. Тому ті 300 мільярдів гривень «інвестицій», які влада планує отримати від продажу землі, не зроблять українців багатшими і значного позитивного економічного ефекту не дадуть. Тим більше, що родючі українські чорноземи, як і праця на них, коштують у сотні разів дорожче. Тому влада прагне не просто продати, а продати задешево душу народу.
Це цілком стане можливим з огляду на те, що в Україні практично немає законодавства, яке б регулювало ринок землі, дбаючи при цьому про національні й державні інтереси. Адже в багатьох розвинених країнах ринок землі прекрасно функціонує, хоч сама земля перебуває у власності держави.
Виходячи з цього, Українська Консервативна партія вимагає від Верховної Ради України терміново розглянути зареєстрований у парламенті законопроект про скасування продажу землі. Продавати багатство, яке не створювала ані держава, ані тим більше чужоетнічні зайди, які тимчасово перебрали владу в Україні, не має права ніхто. Земля належить всьому Українському народу, який тисячоліттями проливав за неї кров і піт, і тим майбутнім поколінням українців, які й надалі це робитимуть за заповітами найдавнішої рільничої нації світу. Тому одне покоління аж ніяк не може брати на себе таку величезну відповідальність — позбавити українську спільноту права вільно проживати і користуватися тим, чим так щедро нагородив українців Бог.
Президія Національної ради Української Консервативної партії