ЗУПИНИТИ ЗЛОЧИНИ ОРГАНІЗОВАНОГО ЄВРЕЙСТВА: НОВІ ФАКТИ

Українська Консервативна партія, ВГПО «Український вибір», Антинаклепницька ліга України та інші патріотичні організації неодноразово зверталися до президента В. Ющенка, прем’єра Ю. Єханурова, міліцейського міністра Ю. Луценка з обґрунтованою заявою «Зупинити злочинні дії організованого єврейства».

Цю заяву підписало близько 15 тисяч українців, оскільки всім відомі єврейські прізвища Юфи, Могилевича, Рабиновича, Волконського, Фельдмана (банк «Слов’янський»), які скоїли різноманітні злочини в Україні і нині є громадянами Ізраїлю. До цього списку можна додати Суркісів, Медведчуків, Бродського, які, за багатьма повідомленнями ЗМІ, організували розгалужену структуру шахрайських «Омет» та «Денді». З різноманітними скандалами кримінального відтінку пов’язані імена Фельдмана (нардепа), Табачника, Звягільського, Черновецького, Гіршфельда, Пінчука, Коломойського, Третьякова, Порошенка, Червоненка та багатьох інших єврейських діячів, що опинилися при владі.
Але жодної відповіді на звернення громадськості щодо небезпеки цієї «кошерної» організованої злочинності від владних структур досі не надійшло. Навпаки, президент Ющенко в помаранчевій юдейській ярмулці догідливо запалював час від часу свічки в синагозі Рабиновича — відомого кримінального злочинця-рецидивіста з кількома діагнозами клінічної шизофренії. В цій же синагозі з’являвся і міністр Луценко, приймаючи від рабиновичевого рабина Асмана якусь чергову юдейську нагороду (чи не там він отримав, як повідомлялось в ЗМІ, ізраїльський паспорт?). Проти листа «Зупинити злочинні дії організованого єврейства» виступила навіть «творча інтелігенція», знову таки переважно єврейського походження на кшталт Поповича, Кульчицького, Шаповала, Майбороди, Лозинського та подібних до них.
Але, згідно з останніми повідомленнями, випливають нові єврейські прізвища верховодів організованої злочинності. Так, заступник міністра внутрішніх справ В. Євдокимов повідомив про оголошення в розшук депутата Верховної Ради Криму, директора футбольного клубу «Таврія» — Рувима Аронова — одного з лідерів організованої злочинності Криму під назвою «Башмаки». Це злочинне угруповання діяло не тільки на Кримському півострові, а й у Запорізькій, Харківській, Херсонській областях та Києві. На рахунку цієї банди, що безкарно діяла з 1991 року, близько 60 (!) вбивств та викрадень людей. Допомагали їй в кривавій діяльності 10 (!) співробітників міліції різних посадових категорій (цікаво, хто вони за національним походженням?). І що характерно — офіційне повідомлення МВС про розшук Аронова Рувима Львовича пролунало лише через кілька тижнів після того, як цей єврейський злочинець втік до Ізраїлю.
Крім злочинного угруповання «Башмаки», в Криму та інших регіонах України діяла ще одна страшна банда під назвою «Сейлем», одним з гучних злочинів якої був прилюдний розстріл дев’ятьох людей в керченському «Інтерклубі» 1996 року. Одним з лідерів цього угруповання є, за даними МВС, депутат Верховної Ради Криму Геннадій Михайлович Мельник, який за припущенням інтернет-сайту «Обком», також «терміново виїде в Ізраїль, як це зробив кілька тижнів тому такий же депутат Р. Аронов». Ізраїль, судячи з цих та інших повідомлень, перетворився на всесвітній «відстійник» єврейських злочинців, які почувають там себе захищеними від правосуддя. Вбивці, викрадачі, гвалтівники, розбійники, шахраї заздалегідь виготовляють ізраїльський паспорт, що є їхньою перепусткою до цієї страшної держави, яка не дає своєю постійною агресією спокою на Близькому Сході протягом останніх 50 років. Тож, чи зупинимо злочинні дії організованого єврейства?
За повідомленнями Департаменту  зв’язків з громадськістю МВС України
та інтернет-видань