РОСІЙСЬКІ ТУРИСТИ ВБИЛИ ТАТАРИНА

У Судаку в результаті бійки, що виникла між місцевими жителями — кримськими татарами, і російськими відпочиваючими, один татарин загинув, і один з важким пораненням перебуває в лікарні.

Як повідомив начальник центру суспільних зв’язків Головного управління МВС України в Криму Олександр Домбровський, конфлікт виник вночі в кафе «Достлук» між сімома росіянами, які вже давно відпочивали в Судаку, і декількома охоронцями кафе — кримськими татарами. Причиною послужив розбитий ліхтар, в пошкодженні якого охоронці звинуватили росіян, що ті категорично відкидали.
В результаті зав’язалася колотнеча, яка перемістилася на вулицю. На допомогу охоронцям прийшли їхні співвітчизники, за різними оцінками — від 15 до 25 чоловік.
Незважаючи на меншість, росіяни, серед яких було п’ятеро курсантів Рязанського вищого військового командного училища повітряно-десантних військ і один спортивний інструктор, змогли довгий час оборонятися.
Але потім в руках у них з’явилися ножі, внаслідок чого двох кримських татар було поранено. Один з них — 1985 року народження — помер в лікарні від важкої ножової травми грудей. Другий з коленою раною грудної клітки перебуває в лікарні.
Численні травми — переломи носа і щелепи, удари — отримали і росіяни. Їм надана медична допомога.
За словами Домбровського, правоохоронні органи з’ясовують, звідки взялися ножі, оскільки росіяни стверджують, що були беззбройними.
На місці бійки працюють співробітники міліції і співробітники прокуратури. За фактом події порушена кримінальна справа за статтею 121 частиною 2 Кримінального кодексу України — нанесення тяжких тілесних ушкоджень.