КАРТИНИ УКРАЇНСЬКОГО ХУДОЖНИКА ДОПОМОЖУТЬ ОНКОХВОРИМ ДІТЯМ

У Міжнародний день захисту дітей стартувала добродійна акція з продажу картин українського художника Юрія Хімича (1928-2003). У виставковому залі «Хлібня» Софії Київської (Володимирська, 24) відкрилася передаукціонна виставка картин художника. 8 червня відбудеться аукціон — вперше твори відомого художника передані його сином на цю добродійну акцію. Мета аукціону — зібрати кошти для закупівлі обладнання для українських онколікарень, якого там не вистачає. На аукціоні виставлено 33 роботи Юрія Хімича — майстра архітектурного пейзажу ХХ століття.
До участі в аукціоні запрошені колекціонери живопису меценати і публічні люди. На аукціоні представлені роботи різних періодів творчості Хімича: від акварелей 1950-х років до знакових робіт останніх років життя художника. Стартова ціна творів — від 350 до 1700 доларів.
Роботи художника зберігаються в музеях і приватних колекціях багатьох країн світу, зокрема у Президента України Віктора Ющенка, посла США Карлоса Паскуаля та інших. Аукціон організували галерея «Коло», Михайло Хімич (син художника і власник картин) та Українська відкрита Асоціація організацій, груп і людей, які працюють з онкохворими дітьми.