ЗНАЙДЕНО ФІРМУ, ЩО ПАКУВАЛА ПАЙКИ ВІД ЧЕРНОВЕЦЬКОГО

Довірена особа кандидата на пост мера Києва Олександра Омельченка Михайло Поживанов повідомив, що зібрано документи, які підтверджують незаконні дії штабу Леоніда Черновецького.

Про це він розповів «Газете по-киевски».
«Впродовж тижня ми отримали масу листів і заяв від людей, які одержували гроші або пайки від представників Черновецького. Факти, які нам вдалося з’ясувати, говорять про те, що в лютому Леонід Черновецький сплатив рахунок у розмірі 1,9 мільйона гривень приватному підприємцеві в Броварах, який підготував продуктові набори. Хоча виборчий фонд кандидата на пост міського голови складає, за законом, 500 тисяч гривень. Ми отримали підтверджуючі документи, які передали в міську прокуратуру», — говорить Поживанов.
За словами народного депутата, кількість виборців, чиї заяви були передані в правоохоронні органи, сягають сотні — від тих, хто отримував пайки, десятки — від тих, хто одержував гроші. Заяви приймалися від жителів всіх районів Києва, але, в основному, від тих, що проживають в Дарницькому, Дніпровському і Солом’янському районах. При цьому в скаргах в прокуратуру і тервиборчком йшлося не про відміну виборів, а про те, що дії кандидата Черновецького є протиправними з погляду Закону про вибори.