СУД ВИПРАВДАВ МИКОЛУ ЯКИМЧУКА!

В Олександрівському районному суді Кіровоградської області відбулося засідання, на якому, згідно із законом, виголосив останнє слово підсудний Микола Якимчук

Минулого понеділка , вчитель української мови і літератури Несватківської ЗОШ. «Українська газета плюс» не раз писала про сфабриковане сіоністами в тамтешній школі розпалювання міжнаціональної ворожнечі.
Пан Якимчук, зокрема, сказав: «Прикро, але за те, чого насправді не було і не могло бути, за ніким не скоєний злочин пан прокурор вимагає призначити мені покарання у вигляді чотирьох років обмеження волі з позбавленням права займатися викладацькою діяльністю терміном на три роки. В адвокатів пані Тетяни Шевченко запити ще крутіші — п’ять років обмеження волі з відповідною додатковою мірою покарання. Бог з вами, люди! Він не тільки мені, а й вам суддя. Я лише хочу запитати з цієї трибуни в тих, хто мене звинувачує: хто кого хоче знищити?»
Головуючий Сергій Пляка оголосив вирок, яким М. Якимчука цілком виправдано, позаяк він не скоїв злочину, передбаченого ст.161 ч.1 КК України.
Отже, я як автор кількох публікацій про сфабриковане розпалювання міжнаціональної ворожнечі в Несватківській ЗОШ, про що не раз заявляла Тетяна Шевченко, вона ж Гниляк, вона ж і Шнапер, задоволений вироком суду та запевняю, що й надалі розкриватиму підступні дії ворогів українського народу.