ДО «КАМЕНЯРА» В ГОСТІ

Щоби виокремити свої книги із загального потоку, львівське видавництво «Каменяр» започаткувало серію зустрічей із читачами, бібліотекарями, представниками мас-медіа.

Вони відбуватимуться кожного другого вівторка. «Прем’єра» відбулася в Українській книгарні: «Каменяр» ознайомив із першим томом майбутнього десятитомника Юрія Липи. До нього увійшли поезії зі збірок «Світлість», «Суворість», «Вірую» та інші. Також можна було побачити книги Назара Горбача «Філософські переконання Івана Франка», повість Тетяни Грунської «Вероніка та її коханці» (за участю авторів).
«А в листопаді ми представимо перевидання «Літопису Гуцульщини» та книжку «Щебече малеча»
Т. Савчинської-Латик, – розповів директор «Каменяра» Дмитро Сапіга. – Можливо, до цього переліку додасться ще якась книжка, ми започаткували серію «Повісті». Вже видали першу книжку «Компанія з пивниці біля Чуднівського мосту» Валерія Шевчука. Плануємо видати п’ять повістей цього автора». На першій зустрічі «Каменяра» з читачами оголосили переможців літературної премії імені Богдана-Ігоря Антонича за 2004 і 2005 роки. Диплом першого ступеня отримав киянин Євген Головатюк – за збірку «Пам’ять, або Вірші для тих, хто не планує довго жити», диплом другого ступеня – львів’янин Юрій Синенький за збірку «Віє готикою…» Заохочувальний диплом журі вирішило віддати Наталі Пасічник із Теребовлі – за збірку «Гонитва за вітром».
Оксана КЕРИК
м. Львів