МІНІСТРА ОСВІТИ НІКОЛАЄНКА — У ВІДСТАВКУ!

24 жовтня студенти, викладачі та співробітники Міжрегіональної Академії управління персоналом розпочали страйк під Кабінетом Міністрів України. Вони виступають проти тотального переслідування Академії Міністерством освіти і науки України та безпідставного закриття її філій по всій Україні.

Мирною акцією протесту під Кабміном маупівці намагаються відстояти честь і гідність, право на освіту та привернути увагу громадськості до конфлікту між МАУП та МОН України, що триває з часу призначення пана С. Ніколаєнка міністром освітянського відомства.
Студенти та співробітники найбільшого в Україні недержавного ВНЗ виступають проти проведення позапланових упереджених перевірок, незаконного закриття відокремлених підрозділів Академії і призупинення видачі дипломів державного зразка та вимагають припинити антидержавні дії чиновників МОН України, спрямовані на знищення вітчизняної системи освіти: впорядкувати процедуру ліцензування та акредитації вищих навчальних закладів, ліквідувати протиправні рішення ДАКу, які прийняті за останні два роки стосовно МАУП. Маупівці також вимагають відставки пана С.М. Ніколаєнка з посади міністра освіти та науки, який скомпрометував себе рядом протиправних дій.

Фото Миколи Степанця