АДРЕСАТ ВБОЛІВАЛЬНИЦЬКОГО ГНІВУ – СУРКІС

Це при тому, що звітний поєдинок фактично був останнім шансом для динамівців «зачепитися» за чвертьфінал Ліги чемпіонів. Та й просто бодай частково реабілітуватися перед своїми вболівальниками (яких, до речі, для такої гри й такої погоди на трибуни стадіону прийшло чимало) за попередні ганебні поразки вдома від румунської «Стяуа» та в Мадриді від «Реала». Напередодні зустрічі наставник «Динамо» Анатолій Дем’яненко переконував начебто його підопічні сповнені рішучості нарешті таки гідно виступити в Лізі. Запевняв про нормальний клімат в команді. Щось говорив про самовіддачу й вогник в очах, завдяки якому динамівці були зібралися показати французам, де українські раки зимують.
Цього «вогнику в очах» у динамівців вистачило хіба що на перші кілька хвилин. Після чого від нього залишився тільки «димок», не уточнюватиму – з якого місця... «Ліон» без особливого спротиву киян заволодів ігровою ініціативою. Динамівці заграли від оборони, почуваючись гостями на своєму полі. Французи ж по-гросмейстерськи нарощували свою перевагу, вишукуючи можливість вразити ворота Тараса Луценка. Перша така випала вже на 31-й хвилині. Жуніньо зі штрафного поцілив у дальню «дев’ятку». Цим самим показавши, що на міжнародному рівні «французькі» бразильці значно ефективніші за «українських». Останні здатні демонструвати свою майстерність хіба що у матчах національного чемпіонату. За сім хвилин рахунок став 2:0 не на нашу користь. Швед Кельстрем легко перекинув серба Гавранчича й прицільно пробив з під ноги бразильця Родольфо. Цим самим засвідчив, що «їхні» легіонери на голову вищі  за «наших».
Зрозуміло, ніхто не застрахований від прикрих помилок. Проте, кваліфіковані гравці, та й просто честолюбні люди, припустившись їх, докладають максимум зусиль, аби виправитися, реабілітуватися. На жаль, у діях динамівців цього ми не побачили. Була надія, що в перерві тренери знайдуть потрібні слова, аби хоча б частково виправити це ганебне становище. Про такі прагнення свідчила хоча б подвійна заміна, проведена перед початком другого тайму. Втім, і це не допомогло. Вже за п’ять хвилин після поновлення гри «Динамо» припустилося грубої помилки під час подачі кутового й дозволило суперникові буквально з трьох метрів прицільно пробити головою по воротах – 0:3.
Лише після цього кияни заходилися виправляти становище. Але не надовго – хвилин на п’ять. Кілька невдалих спроб бодай «розмочити» рахунок у вигляді ударів Родольфо, Юсуфа та Михалика завершилися безрезультатно. Невдовзі всі ці зусилля на 60-й хвилині «підсумував» Максим Щацьких (капітан команди), пробивши вище незахищених французьким голкіпером воріт. На цьому динамівці й заспокоїлися. «Бійцівські якості» під завісу зустрічі проявив хіба що Артем Мілевський, та й то у вигляді рукоприкладства. За що отримав попередження й був замінений, як-то кажуть, від гріха подалі.
Відтак найцікавішими подіями пов’язаними з цим матчем видаються думки вболівальників, які спостерігали цей матч і не тільки. До вашої уваги деякі з них.
Олександр: «Пішов зі стадіону після третього догу в динамівські ворота. Чимало вболівальників залишили трибуни вже по перерві. Кому захочеться мерзнути за такої гри?! Якщо кияни так і далі гратимуть, то на наступний матч ніхто не прийде».
Пан Павло: «Динамівські тренери повсякчас бідкаються, що їм не вистачає гравців для повноцінного комплектування команди. І це при їхніх селекційних можливостях. То нехай у такому разі доукомплектовуються футболістками «Біличанки» (жіноча футзальна команда з передмістя Києва – ред.). Не здивуюся, якщо за такого підсилення «Динамо» гратиме краще».
Ярема: «Після попереднього розгрому від «Реала» динамівські фанати поїхали пікетувати тренувальну базу команди в Кончі-Заспі. Вважаю за доцільніше подібні акції проводити біля будинку Суркіса. Це точніший адресат для виливу вболівальницького гніву й невдоволення».