«ЯКЩО ЗНАЙДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ ГЕНЕРАЛ ЧИ ПОЛКОВНИК, ЯКИЙ ПООБІЦЯЄ ЗНИЩИТИ «БАНДЮКОВИЧІВ», ЗА НИМ ПІДУТЬ МІЛЬЙОНИ»

Розвиток будь-якого суспільства, нації і країни характеризується циклічністю.

  С.Рожков у брошурі з промовистою назвою «Динамика империй», виданій Інститутом фізики Національної академії наук України в 1993 році, з допомогою математичних формул і графіків на багатому історичному матеріалі розрахував час виникнення, розвитку і занепаду найбільших держав світу. Таким чином нині аналітики уже з математичною точністю здатні передбачити долю імперіалістичних держав. Незалежно від того, великі вони чи малі.
Яке це відношення має до України, яка однозначно імперією не є, запитаєте ви? Це дійсно так, але на нашу державу і її долю імперії впливають. Чи не так? Взяти хоча б Росію. Що ж до олігархічних кланів України, то їхньою особливістю, в порівнянні з деякими іншими країнами є те, що вони не мають підтримки населення всередині своєї держави і тому орієнтуються виключно на сили зовнішні. Їхня могутність виключно в зовнішній підтримці. Антиукраїнські сили в Україні (проросійські, проізраїльські, проамериканські) існують і діють в Україні лише тому, що на політичній карті світу існують відповідні держави – Росія, Ізраїль, США. Зникнуть ці країни і, закономірно, українські і проукраїнські сили морально, соціально-економічно і просто фізично цілком природно знищать внутрішніх ворогів. Так завжди було і так завжди буде. Хіба не геніально попереджав тодішніх правителів Росії наш Учитель і Пророк Тарас Шевченко, якого «українська» жовта олігархічна преса всіляко обпльовує і паплюжить: «Схаменіться, будьте люди, бо лихо вам буде». Не послухали... В результаті російського царя і всю його родину розстріляли, знищили майже до ноги і всіх російських дворян, які так зневажливо ставилися до українців. І ви цього хочете для себе... Чи вам очі заслало?
Яка ж доля чекає Ізраїль, Росію і США в найближчі роки? Декілька років тому я опублікував у Лондоні статтю, в якій передбачив деякі з нинішніх подій світового масштабу, зокрема теракти в Нью-Йорку у 2001 році. Відома всім радіостанція «Свобода» з цього приводу зібрала «аналітиків», які в прямому ефірі назвали мене «новоявленим лжепророком» і запевняли своїх слухачів, що такі пророцтва нічого спільного з дійсністю не мають. І ось настав вересень 2001 року, відбулися відомі атаки літаками на Пентагон і хмарочоси в Нью-Йорку. Тепер ці «аналітики» «впритул» консультують «регіоналів». Що вони їм там нарадять можна лише здогадуватися. А тепер нове пророцтво від «новоявленого лжепророка», яке так само легко можна перевірити через декілька років. До 2012 року з політичної карти світу зникне Ізраїль, після 2015 року розпадеться Росія, одразу по 2020 році зникнуть як єдина держава США. І це не плоди хворобливої фантазії «кабінетного» вченого. Напевно, мало хто знає, бо це приховується, що навіть у США уже виникла «Армія визволення Техасу», яка зі зброєю в руках воює проти федерального уряду. А це лише початок. Про Росію і Ізраїль взагалі говорити не доводиться. Якщо над Північним Кавказом нині збивають військові вертольоти, заповнені генералами і полковниками, то чи контролює Росія цю «свою» територію? В 2003 році мною було опубліковано фантастичний роман «Три сни українця», де в художній формі викладені наукові пророцтва стосовно долі деяких країн.
Після розпаду цих держав в Україні почнуться класичні події, які трапляються в будь-якій країні, яка нарешті реально звільняється від колоніальної залежності. Це і етнічні чистки, і конфесійні зачистки території, геноцид проти тих, хто встиг засвітитися як вороги України, української нації і української мови. У наших олігархів, де, так би мовити, «чистопородних» українців взагалі немає, побутує презирливе ставлення до українців, як до нації дурної, доброї і меланхолійної. Що хочеш з нею роби, казав мені один «мудрагель», а вона мовчатиме. Не знаєте ви історії, панове! Українці бувають добрими лише тоді, коли вони слабкі. Хіба не українці на Волині в 1943 році вирізали десятки польських сіл? Так, так, панове олігархи, вирізали. Не розстріляли, а вирізали ножами, сокирами і косами. А що робили українці з євреями і поляками за часів Хмельниччини або Коліївщини? А з росіянами? Українські дунайські козаки до ноги вирізали села переселенців з Росії, так званих «булавінців» на території нинішньої Одеської області. А оспіваний у народних піснях знаменитий Дорошенко? Скільки сіл і міст знищив і спалив він у Центральній Росії. Та там століття по тому малих неслухняних дітей лякали іменем Дорошенка. А хіба від німців, французів чи британців замикали турки на ланцюг свою протоку Босфор у Стамбулі. Ні, від українських козаків. Скільки міст і сіл спалили вони на північному узбережжі Туреччини, яке знелюдніло з того часу.
А що ви робите? Замість того, щоб пустити десятки і сотні мільйонів доларів на розвиток української мови і культури, ви робите все від вас залежне, щоб засвітитися як вороги України. То хіба це не дебілізм найвищої проби? Я розумію, що серед вас у парламент потрапило немало людей, деградація і виродження яких написані у них на обличчі. Але ж не давайте їм заправляти всім хоча б заради власного порятунку. Не треба сіяти ненависть стосовно самих себе. За переписом кінця 2001 року близько 80% громадян України назвали себе українцями і майже 70% україномовними. А де ж тоді 70% україномовних газет, журналів, телепрограм, інтернету і таке інше. Я вас запитую. І 10% немає! То що це? А це дискримінація за мовною і національною ознакою, ось що це. Навіть у Південно-Африканській Республіці за часів апартеїду місцеве негритянське населення мало до 20% тиражів книг, газет і журналів. І ви думаєте, що це вам зійде з рук? Нічого подібного. Та «українська» Верховна Рада навіть голодомор 1932-1933 років визнати відмовляється.
Але ж українська мова, як і будь-яка інша державна мова у світі, служить універсальним тестом «на дурня». Чому в усіх цивілізованих країнах світу нікого не беруть на керівну роботу без тестування на знання державної мови. Вони вважають, що людина, яка за два роки не здатна вивчити державну мову, є дебілом і її на гарматний постріл не можна підпускати до керівництва будь-якими державними організаціями, бо ризикують почати жити, як живуть в Україні. А ось для того, щоб підмітати вулиці, знання державної мови абсолютно непотрібне. А у нас люди, які все життя прожили в Україні українську мову так і не змогли засвоїти. Але при цьому вони керують урядом і міністерствами. Хіба це не дебілізм? Та таких помилок, які роблять деякі урядовці, я за 32 роки роботи в школі і університетах країни не зустрічав у жодного, навіть невиправного двієчника. Хіба не так? І другу державну мову вони пропонують ввести   лише тому, що не здатні фізично самі засвоїти українську. То як вони накерують? Відомо як...
Українське суспільство повільно, а отже, дуже глибоко і надовго вкорінюється. Зовні це виявляється в різних явищах, подіях і фактах нашого сьогодення. Ось приклад. Нещодавно я з неймовірним подивом довідався, що один бізнесмен «середньої руки» чисто українського походження спеціально посадив «на комп’ютер, газети і журнали» людину, яка від нього отримує платню за те, що в засобах масової інформації і деінде відшуковує факти антиукраїнських висловлювань і діяльності. При цьому вона складає списки людей в Україні і за її межами, які відзначаються українофобією. На моє запитання, навіщо це робиться, бізнесмен відповів, що через деякий час цим спискам ціни не буде... Він же сказав мені, що, за його дослідженнями, якщо в Україні з’являється бізнесмен чисто українського походження, річний оборот фірми чи фірм якого починає перевищувати 50 мільйонів доларів, його цілком свідомо і організовано або знищують фізично, або ж забирають у нього бізнес «законним» способом і передають його, як він сказав, «нацменам».
Справді, мабуть лише цим можна пояснити той незрозумілий феномен, що хоча серед населення України етнічні українці складають майже 80%, серед олігархів їх практично немає жодного.  Я кожен день зустрічаю суперрозумних, освічених, інтелігентних, працьовитих, навіть фізично гарних українців, але вони чомусь працюють не на себе, а на нерозумних, хамовитих, ледачих, зовні схожих на дегенератів «інородців». Ну скажіть мені відверто, хіба в цих словах є хоч доля неправди? Ці «інородці» за усіх власних психо-фізичних і розумових комплексів просто не здатні самостійно пробитися на саму гору в будь-якому виді людської діяльності. Але всі вони якраз там і знаходяться. Пояснення може бути лише одне: в Україні існує потужна організація, яка підбирає і розставляє на всі можливі керівні посади в бізнесові структури людей за однією ознакою: вони не повинні бути етнічними українцями. Хай навіть останніми дебілами і дегенератами, але не належати до корінної нації. Хіба це не апартеїд, колоніалізм, імперіалізм і шовінізм в чистому вигляді? Хіба це не геноцид проти українців? Якщо ж ставлять українця, то він має беззастережно бути лібералом, тобто вважати, що всі і все в цьому світі продаються за гроші, в тому числі  душа, честь і совість  людини. Ці «розумники» постійно збільшують сферу прав людини і звужують сферу її обов’язків. Таким чином включається механізм самознищення суспільства.
Як я вже відзначав на початку статті, розвиток будь-якого суспільства характеризується циклічністю. Після підйому настає неминучий спад, а потім новий підйом, який у висхідні періоди еволюції країни, що ми й переживаємо нині, завжди є вищим за попередній. Після Помаранчевої революції настав закономірний спад, який дозволяє суспільству переоцінити цінності, накопичити ідеї та енергію, віднайти провідників для нового спалаху. Але це вже буде не мирне «стояння» на Майдані під опікою «Кота Леопольда» з його ідеологією всепрощення «бандюковичів». Неминуче прийдуть люди ненависті і помсти.
Ерік Хоффер у свій час абсолютно справедливо писав про масові рухи, що «найзрозуміліший і всім доступний об’єднуючий чинник – це ненависть». Масові рухи можуть виникати і розвиватися без віри в Бога, але обов’язково з вірою в диявола. Наші олігархи і їхні нерозумні поплічники просто з себе вилазить, щоб всіляко підсилити віру в українському суспільстві у свою диявольську сутність. Останнє викрадення з військової бази Міністерства внутрішніх справ (!!!) і вбивство полковника міліції остаточно переконало український народ у диявольській сутності олігархічних кланів. Бо якщо викрадають і вбивають офіцерів міліції і не на вулиці, а на військовій базі (!?), яка ретельно охороняється, то хто тоді в Україні може бути захищеним від «бандюковичів»? Навіть президент.
Дуже схоже, що українське суспільство уже знайшло собі «об’єднуючий чинник». Я ледь не написав «цапа-відбувайла», але вчасно схаменувся, бо багато хто не знає, що таке цап, якого запопадливі українські філологи-русофіли перейменували на »козла».
Убити полковника міліції це дебілізм з дебілізмів новоявлених «політиків-бандюковичів». Ну невже не зрозуміло, що цим ви настроїли проти себе не лише міліцію, але й спецслужби й армію? Військові і воєнізовані формування є своєрідною кастою, яка ніколи не здає своїх і обов’язково мститься за своїх загиблих. Інакше вони просто не зможуть працювати. Влада «Кота Леопольда» здала цього полковника «бандюковичам», але ніколи не здадуть його, навіть мертвого, люди офіцерської честі і совісті.
 В 1932 році, зважаючи на успіхи націонал-соціалізму в Німеччині, до цієї країни переймати досвід приїхала велика делегація з Японії. По завершенні візиту керівник делегації поділився своїми враженнями: «Це чудово, сказав він, – але, на жаль, таке в Японії неможливо здійснити. У нас немає євреїв». В Україні вони є...
Під час наступної революції вже не вдасться випустити пару народної ненависті до олігархічного режиму, до того ж етнічно не українського, за допомогою чергового «Кота Леопольда». Буде Сталін або Гітлер, в кращому разі генерали Франко чи Піночет, але в жодному разі не черговий Ющенко. Якщо знайдеться уже нині генерал чи полковник, який пообіцяє знищити «бандюковичів» і рушить зі своїм корпусом на Київ, за ним підуть мільйони. Вмить така людина перетвориться з нікому невідомої в історичну особу, яку  славитиме увесь світ.. Його портрети будуть носити на майках не лише в Україні...
Олігархічні, ледь не написав, олігофренічні, клани самі загнали ситуацію до глухого кута. Повторення оксамитової Помаранчевої революції вже неможливе. Тепер з трьох варіантів, про які я писав ще декілька років тому, залишилося два. Або до влади приходить Юлія Тимошенко і починається частковий демонтаж корупції у вищих ешелонах влади законним шляхом, або до влади неминуче прийде диктатор, який знищить олігархічні клани шляхом терору. При цьому диктатор буде діяти за класичним сценарієм, апробованим багато разів у світовій історії. Роботу знайдуть усім, навіть тим, які працювати не хочуть. Зникнуть бомжі, гадалки, різні віщуни і провидці. Диктатор почне успішну боротьбу з гомосексуалізмом, розпустою, космополітами і кримінальними злочинцями. Почнеться масове озеленення міст і сіл. Буде відновлено смертну кару. Вулиці стануть чистими і безпечними. Вороги України всіх видів, які не дуже нашкодили державі, будуть зайняті очисткою неймовірно захаращених приміських лісів, прокладати нові автомагістралі і піднімати сільське господарство. Чорнобильська зона перетвориться на суцільний концтабір. Апофеозом діяльності диктатора буде проведення декількох відкритих судових засідань з трансляцією на увесь світ. На них олігархи будуть каятися і зізнаватися в чисельних вбивствах, масовому розкраданні держави, антиукраїнській діяльності і розпусті. Всі просто отетеріють від почутого. Смертний вирок буде зустрінуто масовими гуляннями і феєрверками. Серед взводів в армійських підрозділах почнеться змагання за можливіть брати участь у розстрільних командах... Щиро ваш, панове...
Петро МАСЛЯК,
віце-президент Академіїї наук вищої школи України