ЗНАЙДЕНО ТІЛО ПОЛКОВНИКА МІЛІЦІЇ ЄРОХІНА

У неділю, 20 серпня, в одному з районів Київської області було знайдено тіло полковника міліції Романа Єрохіна — співробітника Управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України в місті Києві, який зник наприкінці липня 2006 року.

Труп полковника був закопаний у землю.
За наявними відомостями, на тілі убитого, руки якого були скуті наручниками, виявлено вісім вогнепальних поранень. Місце його поховання співробітники правоохоронних органів встановили зі слів одного із затриманих, якого підозрюють у причетності до вбивства.
Нині Головне слідче управління Генпрокуратури України за вказівкою генерального прокурора Олександра МЕДВЕДЬКА проводить досудове слідство у кримінальній справі, порушеній за ознаками злочинів, передбачених пунктами 6, 11, 12 частини 2 статті 115 (навмисне вбивство з корисливих мотивів, скоєне на замовлення за попередньою змовою групою осіб), частиною 1 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими запасами) і частиною 1 статті 396 (приховування злочину) Кримінального кодексу України.
Трьом затриманим громадянам пред’явлене звинувачення в здійсненні цих злочинів. Для них обрано запобіжний захід — утримання під вартою.